Team

Jongens B2

Jongens B 2e Klasse F Eerste helft

op deze pagina vind je alles over 

Jongens B2

Nummer

Naam

36 Levy van der Vlist
37 Lucas van Dijk
39 Tijn de Wit
44 Ivor de Vor
46 Juda Zondag
50 Wessel van Rossum
60 Jens de Wit
67 Duuk van Dam

 

what do you wanna know?

over Jongens B2

Trainer/coach

Corjan Harkes
Paul de Kleijn

thuiswedstrijden

Zaterdags
14:00 uur – veld 1

trainingstijden

Dinsdag: 18:30 – 20:00 uur
Veld 2

Donderdag: 19:00 – 20:30 uur
Veld 1

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
13 Apr 09:30VCH JB 1 - Jupiter JB 2Concordia in Haastrecht

hoe doet Jongens B1 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1Kratos '08 JB 210362913978848
2MVC JB 110332815933866
3VollinGo JB 110312716971868
4VSTS JB 110272319939828
5VVV Delta JB 110252122889942
6Zovoc JB 210151329843925
7Jupiter JB 2108734717993

De prestaties van Jongens B1

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
04 Apr 18:45Jupiter JB 2 - Jupiter JB 11-325-20, 19-25, 12-25, 22-25
30 Mar 12:00Jupiter JB 1 - Univé-LVV JB 14-025-7, 25-5, 25-12, 25-13
23 Mar 12:00Jupiter JB 1 - VCH JB 14-025-3, 25-7, 25-13, 25-11
16 Mar 14:15ZVH JB 1 - Jupiter JB 10-420-25, 15-25, 23-25, 15-25
09 Mar 09:30VCH JB 1 - Jupiter JB 10-45-25, 18-25, 8-25, 15-25
29 Feb 18:45Jupiter JB 1 - Jupiter JB 24-025-15, 25-19, 25-12, 25-14
17 Feb 12:00Jupiter JB 1 - MVC JB 14-025-17, 25-10, 25-23, 25-19
09 Feb 19:30MVC JB 1 - Jupiter JB 11-325-27, 25-22, 18-25, 17-25
20 Jan 12:00Jupiter JB 1 - ZVH JB 14-037-35, 25-18, 25-17, 25-16
16 Dec 13:00Univé-LVV JB 1 - Jupiter JB 10-410-25, 21-25, 20-25, 20-25