Team

Dames 3

Dames 2e Klasse N

op deze pagina vind je alles over 

Dames 3

Nummer

Naam

40

Veerle Goedhart

31

Lizanne Hoffland

33

Wanne Verweij

32

Dineke Vermeulen – van der Wind

39

Meta Achterberg

34 Bo Harkes – Schuur
36 Joelle van der Heijden
35 Rychelle van Schaik
Rychelle van SchaikEllen-Joyce Dijkema
Melissa den Butter

what do you wanna know?

over dames 3

Trainer/coach

Ton Stalvort

thuiswedstrijden

Zaterdags
16:00 uur – veld 3

trainingstijden

Donderdag: 20:00 – 21:30 uur
Veld 1

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
31 Oct 18:00Jupiter DS 3 - DVC DS 3De Noort Syde in Oudewater
07 Nov 16:00De Valk DS 2 - Jupiter DS 3Hofland in Montfoort
12 Nov 20:30Jupiter DS 3 - VCH DS 2De Noort Syde in Oudewater
21 Nov 18:00Jupiter DS 3 - Castellum DS 2De Noort Syde in Oudewater
27 Nov 21:00Waterlanders DS 5 - Jupiter DS 3De Steupel in Nieuwkoop
12 Dec 17:00Jupiter DS 3 - VSTS DS 2De Noort Syde in Oudewater
15 Jan 20:15MVC DS 1 - Jupiter DS 3De Zuidplas in Moordrecht
23 Jan 16:30VSTS DS 2 - Jupiter DS 3De Sporthoeve in Bodegraven
30 Jan 18:00Jupiter DS 3 - VVV Delta DS 5De Noort Syde in Oudewater
11 Feb 20:30Jupiter DS 3 - De Valk DS 2De Noort Syde in Oudewater

hoe doet dames 3 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1KweekVijver - USV Protos DS 62971194112
2Bevoc DS 23985270259
3De Valk DS 13986281279
4Timios DS 12872211169
5VSTS DS 32763203159
6Waterlanders DS 32544174164
7VSTS DS 4133289103
8DOS DS 22008149203
9VTC Woerden DS 530012177300

De prestaties van dames 3

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
09 Oct 19:30VVV Delta DS 5 - Jupiter DS 30-419-25, 18-25, 9-25, 12-25
03 Oct 18:00Jupiter DS 3 - MVC DS 11-326-28, 22-25, 25-19, 20-25
25 Sep 21:00Waterlanders DS 4 - Jupiter DS 33-114-25, 25-23, 25-22, 25-23
18 Sep 19:30Bevoc DS 1 - Jupiter DS 33-025-9, 25-14, 25-18
12 Sep 14:00Thor DS 2 - Jupiter DS 3Vervallen-
03 Sep 20:30Jupiter DS 3 - VTC Woerden DS 30-313-25, 13-25, 22-25