Team

dames 3

Dames 3e Klasse R

op deze pagina vind je alles over 

Dames 3

Naam

Dana Wagevoort
Isa Boere
Leanne van der Wind
Marith de Goeij
Noa Boer
Merian Dijkstra
Simone Sonneveld
Vibeke Lodder
Erryke Zuidam
Chelsea Verkerk

what do you wanna know?

over dames 3

Trainer/coach

Rik Maaijen en H1

thuiswedstrijden

Zaterdags
13:00 uur – veld 2

trainingstijden

Dinsdag: 18:30 – 20:00 uur
Veld 2

Donderdag: 19:00 – 20:30 uur
Veld 3

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
08 Oct 13:00Jupiter DS 3 - Go'97 DS 2De Noort Syde in Oudewater
22 Oct 13:00Jupiter DS 3 - USV Protos DS 9De Noort Syde in Oudewater
27 Oct 19:30Jupiter DS 3 - VOC-Maarssen DS 2De Noort Syde in Oudewater
04 Nov 19:30Boni DS 4 - Jupiter DS 3Galgenwaard Sportcentrum in Utrecht
11 Nov 19:30UVV/Sphynx DS 5 - Jupiter DS 3Sporthal De Paperclip in Vleuten
19 Nov 13:00Jupiter DS 3 - VIVES DS 7De Noort Syde in Oudewater
24 Nov 21:00Bevoc DS 3 - Jupiter DS 3De Bosrand in Benschop
10 Dec 13:00Jupiter DS 3 - NVC DS 1De Noort Syde in Oudewater
17 Dec 12:30Taurus DS 6 - Jupiter DS 3Kruisboog in Houten
14 Jan 13:00Jupiter DS 3 - Limes DS 9De Noort Syde in Oudewater

hoe doet dames 3 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1Jupiter DS 32763192163
2NVC DS 12654196170
3Boni DS 4154010059
4USV Protos DS 9154010065
5VIVES DS 713329499
6UVV/Sphynx DS 5122396101
7Limes DS 92117132191
8Bevoc DS 32117135197
9Go'97 DS 2000000
9Taurus DS 6000000
11VOC-Maarssen DS 20-50000

De prestaties van dames 3

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
01 Oct 16:00Limes DS 9 - Jupiter DS 31-315-25, 8-25, 25-16, 19-25
21 Sep 21:30Jupiter DS 3 - UVV/Sphynx DS 53-227-29, 9-25, 25-13, 25-19, 15-10