Team

dames 3

Dames 3e Klasse R

op deze pagina vind je alles over 

Dames 3

Nummer

Naam

Positie

40

Marjolein Lehmann

Passer-loper/Diagonaal

41

Marjolein Vergeer

Spelverdeler

42

Rona Sluijs

Midden

43

Ilse Schoenmakers

Midden/Spelverdeler

44

Helmy van Engelen 

(g.c.)

45

Esmee den Butter

Passer-loper/Diagonaal

46

Sarina van Vliet

Midden

48

Lizanne Hoffland

Passer-loper

Iris de Gier

Midden

Marloes Geurtz

Minette Werrie

what do you wanna know?

over dames 3

Trainer/coach

Ton Stalvord

thuiswedstrijden

Zaterdags
15:00 uur – veld 3

trainingstijden

Woensdag: 20:00 – 21:30 uur
Veld 3

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
11 Dec 15:00Jupiter DS 3 - OKV DS 2De Noort Syde in Oudewater
15 Jan 14:00OKV DS 2 - Jupiter DS 3De Kroon in Harmelen
29 Jan 15:00Jupiter DS 3 - VIVES DS 7De Noort Syde in Oudewater
04 Feb 21:30Timios DS 3 - Jupiter DS 3De Plataan in Boskoop
12 Feb 15:00Jupiter DS 3 - VollinGo DS 6De Noort Syde in Oudewater
05 Mar 14:00OKV DS 2 - Jupiter DS 3De Kroon in Harmelen
12 Mar 15:00Jupiter DS 3 - Boni DS 7De Noort Syde in Oudewater
19 Mar 14:00DVC DS 3 - Jupiter DS 3Dorpshuis Custwijck in Driebruggen
01 Apr 19:30Boni DS 4 - Jupiter DS 3Galgenwaard Sportcentrum in Utrecht
09 Apr 15:00Jupiter DS 3 - VSTS DS 5De Noort Syde in Oudewater

hoe doet dames 3 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1Jupiter DS 38241913707659
2OKV DS 2623207591469
3DVC DS 37221812636591
4Boni DS 4519156476412
5Boni DS 76151313546521
6VollinGo DS 66111015497524
7Timios DS 341088324344
8VIVES DS 779922596701
9VSTS DS 577622528680
ZVH DS 3000000

De prestaties van dames 3

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
20 Nov 15:00Jupiter DS 3 - DVC DS 31-312-25, 22-25, 25-21, 15-25
12 Nov 21:30Boni DS 7 - Jupiter DS 33-125-15, 25-14, 25-18, 17-25
06 Nov 15:00Jupiter DS 3 - Boni DS 41-314-25, 23-25, 13-25, 25-18
30 Oct 14:30VollinGo DS 6 - Jupiter DS 31-315-25, 22-25, 19-25, 25-21
23 Oct 15:00Jupiter DS 3 - Aspasia DS 23-025-19, 25-19, 25-13
16 Oct 15:00Jupiter DS 3 - Timios DS 33-125-16, 25-13, 16-25, 25-17
08 Oct 19:00VIVES DS 7 - Jupiter DS 31-318-25, 14-25, 25-23, 17-25
02 Oct 15:00Jupiter DS 3 - VSTS DS 54-025-19, 25-21, 25-14, 25-19
02 Oct 15:00Jupiter DS 3 - ZVH DS 3Vervallen-
25 Sep 12:30VSTS DS 5 - Jupiter DS 31-313-25, 24-26, 27-25, 15-25