Team

dames 3

Dames 3e Klasse R

op deze pagina vind je alles over 

Dames 3

Nummer

Naam

Positie

40

Marjolein Lehmann

Passer-loper/Diagonaal

41

Marjolein Vergeer

Spelverdeler

42

Rona Sluijs

Midden

43

Ilse Schoenmakers

Midden/Spelverdeler

44

Helmy van Engelen 

(g.c.)

45

Esmee den Butter

Passer-loper/Diagonaal

46

Sarina van Vliet

Midden

48

Lizanne Hoffland

Passer-loper

Iris de Gier

Midden

Marloes Geurtz

Minette Werrie

what do you wanna know?

over dames 3

Trainer/coach

Ton Stalvord

thuiswedstrijden

Zaterdags
15:00 uur – veld 3

trainingstijden

Woensdag: 20:00 – 21:30 uur
Veld 3

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

hoe doet dames 3 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1OKV DS 21772591216651196
2Boni DS 41870561917151330
3DVC DS 31754452715811378
4Jupiter DS 31750402915091423
5Boni DS 71842353915461538
6VollinGo DS 61534293412831327
7Timios DS 31722185211781626
8VSTS DS 51618165011991550
9VIVES DS 71718185413521660
ZVH DS 3000000

De prestaties van dames 3

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
07 May 15:00Jupiter DS 3 - OKV DS 20-414-25, 15-25, 16-25, 21-25
30 Apr 14:00DVC DS 3 - Jupiter DS 31-325-15, 20-25, 21-25, 18-25
09 Apr 15:00Jupiter DS 3 - VSTS DS 53-222-25, 25-12, 25-21, 23-25, 15-7
01 Apr 19:30Boni DS 4 - Jupiter DS 33-127-25, 25-11, 23-25, 25-17
15 Mar 20:30OKV DR 1 - Jupiter DS 33-025-15, 25-10, 25-9
12 Mar 15:00Jupiter DS 3 - Boni DS 73-125-18, 17-25, 25-20, 25-13
08 Mar 20:15OKV DS 2 - Jupiter DS 34-025-22, 25-13, 25-13, 25-21
12 Feb 15:00Jupiter DS 3 - VollinGo DS 64-025-21, 25-16, 25-18, 25-22
04 Feb 21:30Timios DS 3 - Jupiter DS 30-415-25, 7-25, 19-25, 12-25
29 Jan 15:00Jupiter DS 3 - VIVES DS 73-125-19, 25-19, 22-25, 25-21