Team

dames 3

Dames 3e Klasse R

op deze pagina vind je alles over 

Dames 3

Naam

Dana Wagevoort
Isa Boere
Leanne van der Wind
Marith de Goeij
Noa Boer
Merian Dijkstra
Simone Sonneveld
Vibeke Lodder
Erryke Zuidam
Chelsea Verkerk

what do you wanna know?

over dames 3

Trainer/coach

Rik Maaijen en H1

thuiswedstrijden

Zaterdags
13:00 uur – veld 2

trainingstijden

Dinsdag: 18:30 – 20:00 uur
Veld 2

Donderdag: 19:00 – 20:30 uur
Veld 3

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
11 Feb 13:00Jupiter DS 3 - Boni DS 4De Noort Syde in Oudewater
25 Feb 13:00USV Protos DS 9 - Jupiter DS 3Olympos, De Uithof in Utrecht
10 Mar 19:00VIVES DS 7 - Jupiter DS 3IJsselhal in Ijsselstein ut
18 Mar 13:00Jupiter DS 3 - Bevoc DS 3De Noort Syde in Oudewater
25 Mar 13:00NVC DS 1 - Jupiter DS 3Merwestein in Nieuwegein
01 Apr 13:00Jupiter DS 3 - Taurus DS 6De Noort Syde in Oudewater
07 Apr 20:00Go'97 DS 2 - Jupiter DS 3De Randhorst in Geldermalsen
14 Apr 19:30VOC-Maarssen DS 2 - Jupiter DS 3Bloemstede in Maarssen

hoe doet dames 3 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1Go'97 DS 212544461180799
2Boni DS 41040329973732
3USV Protos DS 9829249754585
4Taurus DS 611292321978945
5Bevoc DS 31327223110371168
6Jupiter DS 3122319319891102
7NVC DS 110211825865925
8Limes DS 91221193210151117
9VIVES DS 710191826846975
10VOC-Maarssen DS 29141824855892
11UVV/Sphynx DS 5111312358211073

De prestaties van dames 3

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
14 Jan 13:00Jupiter DS 3 - Limes DS 93-125-14, 25-22, 26-24, 16-25
17 Dec 12:30Taurus DS 6 - Jupiter DS 34-025-22, 25-17, 25-21, 25-9
10 Dec 13:00Jupiter DS 3 - NVC DS 11-323-25, 27-25, 18-25, 21-25
01 Dec 21:15Taurus DS 6 - Jupiter DS 33-025-20, 25-19, 25-22
24 Nov 21:00Bevoc DS 3 - Jupiter DS 33-125-18, 25-20, 25-14, 23-25
19 Nov 13:00Jupiter DS 3 - VIVES DS 73-125-20, 25-17, 22-25, 25-16
11 Nov 19:30UVV/Sphynx DS 5 - Jupiter DS 31-325-13, 18-25, 20-25, 11-25
04 Nov 19:30Boni DS 4 - Jupiter DS 34-025-13, 25-12, 25-16, 25-16
27 Oct 19:30Jupiter DS 3 - VOC-Maarssen DS 22-317-25, 25-21, 25-14, 18-25, 10-15
22 Oct 13:00Jupiter DS 3 - USV Protos DS 90-415-25, 19-25, 16-25, 12-25