Team

Meisjes B1

Meisjes B 1e Klasse D Eerste helft

op deze pagina vind je alles over 

Meisjes B1

Nummer

Naam

36 Nanne Vink
18 Jonna Hoogenboom
10 Stine Lodder
40 Jette van Rossum
62 Roos van Vliet
Lisa van Beek
Christel Frasa
Iris den Hoed
Lotte Schievink
Ilana van Leeuwen

what do you wanna know?

over meisjes B1

Trainer/coach

Frances van den Hoogen
Alyssia van Leeuwen

thuiswedstrijden

Zaterdags (De Wiekslag, Lopik)
14:00 uur

trainingstijden

Maandag: 18:30 – 20:00 uur
Veld 1

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

hoe doet meisjes b1 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1VIVES MB 1824248774607
2VCV MB 19242412843741
3Limes MB 29191917800798
4LVV /Jupiter MB 18161616696754
5Servia MB 18151517708736
6OKV MB 17111117620629
7VTC Woerden MB 19141422744824
8Taurus MB 389923651747

De prestaties van meisjes b1

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
04 Dec 15:30LVV /Jupiter MB 1 - OKV MB 1Vervallen-
22 Nov 18:30LVV /Jupiter MB 1 - Limes MB 22-225-23, 9-25, 25-27, 25-20
06 Nov 09:30Servia MB 1 - LVV /Jupiter MB 12-223-25, 23-25, 25-16, 25-22
23 Oct 14:00Limes MB 2 - LVV /Jupiter MB 11-317-25, 22-25, 22-25, 25-22
16 Oct 15:00VTC Woerden MB 1 - LVV /Jupiter MB 13-122-25, 25-14, 25-13, 25-23
09 Oct 12:30VIVES MB 1 - LVV /Jupiter MB 12-225-22, 25-18, 23-25, 20-25
02 Oct 16:30LVV /Jupiter MB 1 - VCV MB 12-225-23, 26-24, 21-25, 20-25
25 Sep 10:30Taurus MB 3 - LVV /Jupiter MB 11-325-27, 19-25, 24-26, 25-19
18 Sep 11:00LVV /Jupiter MB 1 - VIVES MB 11-319-25, 21-25, 8-25, 25-22