Team

dames 1

Dames 1e Klasse I

op deze pagina vind je alles over 

Dames 1

Nummer

Naam

Positie

Lengte

Sabine Slootweg Passer loper 1,82 m
Marion van der Hoogen Passer loper 1.83 m
Melissa Klarenbeek Libero 1.74 m
Britt Groenewoud
Tessa de Keijzer
Eva van Schaik
Jessica Slager
Shari van der Wilk
Vera van Eijk
Melissa den Butter-de Vries

what do you wanna know?

over dames 1

Trainer/coach

Marco Spruijt

thuiswedstrijden

Zaterdags
15:00 uur – veld 1

trainingstijden

Dinsdag: 20:00 – 21:30 uur
Veld 2

Donderdag: 20:00 – 22:00 uur
Veld 2

volg ons op social media

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
08 Oct 15:00Jupiter DS 1 - VTC Woerden DS 3De Noort Syde in Oudewater
18 Oct 21:00VTC Woerden DS 5 - Jupiter DS 1Thijs van der Polshal in Woerden
22 Oct 15:00Jupiter DS 1 - VSTS DS 2De Noort Syde in Oudewater
05 Nov 14:30Taurus DS 3 - Jupiter DS 1Kruisboog in Houten
11 Nov 19:30UVV/Sphynx DS 1 - Jupiter DS 1Sporthal De Paperclip in Vleuten
25 Nov 21:30Tovo DS 2 - Jupiter DS 1Lunetten in Utrecht
10 Dec 15:00Jupiter DS 1 - DVC DS 2De Noort Syde in Oudewater
16 Dec 19:30Majella DS 3 - Jupiter DS 1Galgenwaard Sportcentrum in Utrecht
14 Jan 15:00Jupiter DS 1 - Waterlanders DS 2De Noort Syde in Oudewater
20 Jan 19:15VTC Woerden DS 3 - Jupiter DS 1Thijs van der Polshal in Woerden

hoe doet dames 1 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1VollinGo DS 421080205150
2Dosko DS 22872200174
3DOS DS 12763201197
4Inter Rijswijk DS 3154010065
5Punch DS 22544179170
6Zovoc DS 31332100103
7Thor DS 22336198205
8Zovoc DS 42227187201
9Kalinko DS 32227168200
10ZVH DS 2104010066
11Kratos '08 DS 2100458100
12VCH DS 12008136201

De prestaties van dames 1

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
27 Sep 20:15Waterlanders DS 2 - Jupiter DS 11-325-22, 10-25, 13-25, 18-25
17 Sep 15:00Jupiter DS 1 - Limes DS 31-312-25, 16-25, 25-23, 20-25
08 Sep 20:30Jupiter DS 1 - VC Houten DS 13-025-2, 25-19, 25-8