Team

dames 1

Dames 1e Klasse I

op deze pagina vind je alles over 

Dames 1

Nummer

Naam

Positie

Lengte

1 Nika Morsink Spelverdeler 1.72 m
5 Sabine Slootweg Passer loper 1,82 m
9 Marion van der Hoogen Passer loper 1.83 m
14 Melissa Klarenbeek Libero 1.74 m
Britt Groenewoud
Tessa de Keijzer
Eva van Schaik
Laura Kooijman
Jessica Slager
Shari van der Wilk
Sem van den Hoogen

what do you wanna know?

over dames 1

Trainer/coach

Arturo Ringers

thuiswedstrijden

Zaterdags
15:00 uur – veld 2

trainingstijden

Dinsdag: 20:30 – 22:00 uur
Veld 2

Donderdag: 20:00 – 22:00 uur
Veld 2

volg ons op social media

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
11 Dec 15:00Jupiter DS 1 - Limes DS 2De Noort Syde in Oudewater
14 Jan 19:30Majella DS 3 - Jupiter DS 1Galgenwaard Sportcentrum in Utrecht
29 Jan 15:00Jupiter DS 1 - VV Utrecht DS 7De Noort Syde in Oudewater
05 Feb 14:30VIVES DS 3 - Jupiter DS 1IJsselhal in Ijsselstein ut
19 Feb 15:00USV Protos DS 6 - Jupiter DS 1Olympos, De Uithof in Utrecht
12 Mar 15:00Jupiter DS 1 - Zorgvilla's de Tijd/VCV DS 2De Noort Syde in Oudewater
26 Mar 15:00Jupiter DS 1 - DOS DS 1De Noort Syde in Oudewater
02 Apr 12:00Limes DS 2 - Jupiter DS 1Sporthal De Paperclip in Vleuten
15 Apr 19:30Tovo DS 2 - Jupiter DS 1Lunetten in Utrecht

hoe doet dames 1 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1Limes DS 2834276802558
2Zorgvilla's de Tijd/VCV DS 29342810887740
3Jupiter DS 19252017833832
4USV Protos DS 67201714663662
5VV Utrecht DS 77151417656653
6Tovo DS 26141213548541
7VIVES DS 38111124673786
8Majella DS 3810924615791
9DOS DS 167720493607

De prestaties van dames 1

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
27 Nov 17:00DOS DS 1 - Jupiter DS 11-325-27, 23-25, 23-25, 25-18
23 Nov 19:15VV Utrecht DS 7 - Jupiter DS 14-025-17, 25-22, 25-21, 25-17
20 Nov 15:00Jupiter DS 1 - Tovo DS 23-222-25, 25-18, 25-22, 14-25, 15-8
13 Nov 14:15Zorgvilla's de Tijd/VCV DS 2 - Jupiter DS 13-125-14, 23-25, 28-26, 25-16
06 Nov 15:00Jupiter DS 1 - USV Protos DS 61-320-25, 25-23, 25-27, 22-25
23 Oct 15:00Jupiter DS 1 - Majella DS 33-125-18, 22-25, 25-19, 25-11
21 Oct 20:30Jupiter DS 1 - VOC-Maarssen DS 10-315-25, 22-25, 15-25
16 Oct 15:00Jupiter DS 1 - VIVES DS 33-125-18, 21-25, 25-20, 27-25
09 Oct 15:00VV Utrecht DS 7 - Jupiter DS 11-325-19, 19-25, 22-25, 26-28
25 Sep 15:00Jupiter DS 1 - Majella DS 33-120-25, 25-19, 25-17, 25-23