Team

dames 1

Dames 1e Klasse I

op deze pagina vind je alles over 

Dames 1

Nummer

Naam

Positie

Lengte

Sabine Slootweg Passer loper 1,82 m
Marion van der Hoogen Passer loper 1.83 m
Melissa Klarenbeek Libero 1.74 m
Britt Groenewoud
Tessa de Keijzer
Eva van Schaik
Jessica Slager
Shari van der Wilk
Vera van Eijk
Melissa den Butter-de Vries

what do you wanna know?

over dames 1

Trainer/coach

Marco Spruijt

thuiswedstrijden

Zaterdags
15:00 uur – veld 1

trainingstijden

Dinsdag: 20:00 – 21:30 uur
Veld 2

Donderdag: 20:00 – 22:00 uur
Veld 2

volg ons op social media

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
04 Feb 12:30VSTS DS 2 - Jupiter DS 1De Sporthoeve in Bodegraven
09 Feb 20:00Jupiter DS 1 - Taurus DS 3De Noort Syde in Oudewater
25 Feb 15:00Jupiter DS 1 - UVV/Sphynx DS 1De Noort Syde in Oudewater
18 Mar 15:00Jupiter DS 1 - Tovo DS 2De Noort Syde in Oudewater
24 Mar 21:00DVC DS 2 - Jupiter DS 1Dorpshuis Custwijck in Driebruggen
01 Apr 15:00Jupiter DS 1 - Majella DS 3De Noort Syde in Oudewater
15 Apr 16:00Limes DS 3 - Jupiter DS 1Sporthal De Paperclip in Vleuten

hoe doet dames 1 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1DOS DS 11455441513671191
2VollinGo DS 41351421212671004
3Thor DS 21451431813971202
4Zovoc DS 41340352312561134
5Inter Rijswijk DS 3123734151148956
6Dosko DS 211322619984955
7Kratos '08 DS 211262124968996
8Punch DS 21426223712061299
9ZVH DS 211171927950993
10Zovoc DS 31315144010541285
11VCH DS 11415144511061367
12Kalinko DS 31410104910541375

De prestaties van dames 1

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
20 Jan 19:15VTC Woerden DS 3 - Jupiter DS 11-325-17, 23-25, 21-25, 18-25
14 Jan 15:00Jupiter DS 1 - Waterlanders DS 24-025-23, 27-25, 25-22, 25-21
16 Dec 19:30Majella DS 3 - Jupiter DS 12-319-25, 25-15, 20-25, 25-16, 12-15
10 Dec 15:00Jupiter DS 1 - DVC DS 21-319-25, 17-25, 25-23, 20-25
25 Nov 21:30Tovo DS 2 - Jupiter DS 13-125-21, 16-25, 25-18, 25-13
11 Nov 19:30UVV/Sphynx DS 1 - Jupiter DS 11-316-25, 18-25, 27-25, 25-27
05 Nov 14:30Taurus DS 3 - Jupiter DS 14-025-17, 25-19, 26-24, 25-19
22 Oct 15:00Jupiter DS 1 - VSTS DS 23-125-11, 25-19, 26-28, 25-21
18 Oct 21:00VTC Woerden DS 5 - Jupiter DS 13-125-22, 25-12, 23-25, 25-19
08 Oct 15:00Jupiter DS 1 - VTC Woerden DS 31-314-25, 16-25, 18-25, 25-18