Team

Dames 4

Dames 3e Klasse P

op deze pagina vind je alles over 

Dames 4

Nummer

Naam

Positie

40

Marjolein Lehmann

Passer-loper/Diagonaal

41

Marjolein Vergeer

Spelverdeler

42

Rona Sluijs

Midden

45

Esmee den Butter

Passer-loper/Diagonaal

Iris de Gier

Midden

Marloes Geurtz

Cindy Vermeij

Amber Sluijs

Dineke Vermeulen – van der Wind

Aniek van den Hoogen

Marieke van Leeuwen

Minette Werrie (g.c.)

what do you wanna know?

over dames 4

Trainer/coach

Ton Stalvord

thuiswedstrijden

Zaterdags
15:00 uur – veld 2

trainingstijden

Woensdag: 20:00 – 21:30 uur
Veld 2

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
08 Oct 15:00Jupiter DS 4 - DOS DS 3De Noort Syde in Oudewater
14 Oct 21:30Scarabee DS 3 - Jupiter DS 4Sporthal de Vaart in Ter aar
20 Oct 20:30Animo '72 DS 1 - Jupiter DS 4Milandhof in Zegveld
26 Oct 20:30Jupiter DS 4 - VCH DS 2De Noort Syde in Oudewater
04 Nov 21:00Waterlanders DS 6 - Jupiter DS 4De Steupel in Nieuwkoop
09 Nov 20:30Jupiter DS 4 - VTC Woerden DS 6De Noort Syde in Oudewater
19 Nov 15:00Jupiter DS 4 - Timios DS 3De Noort Syde in Oudewater
25 Nov 21:00DVC DS 4 - Jupiter DS 4Dorpshuis Custwijck in Driebruggen
10 Dec 15:00Jupiter DS 4 - VCH DS 2De Noort Syde in Oudewater
17 Dec 16:30VollinGo DS 6 - Jupiter DS 4De Zebra in Gouda

hoe doet dames 4 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1VCH DS 22872203157
2Waterlanders DS 62654209200
3DVC DS 42555209202
4Animo '72 DS 114319765
5Jupiter DS 414319577
6VollinGo DS 6143199102
7DOS DS 3133297103
8Scarabee DS 32336187207
9MVC DS 211137795
10VTC Woerden DS 611136597
11Timios DS 32117166199

De prestaties van dames 4

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
21 Sep 21:00MVC DS 2 - Jupiter DS 41-323-25, 13-25, 16-25, 25-20