Team

dames 4

Dames 3e Klasse Q

op deze pagina vind je alles over 

Dames 4

Nummer

Naam

Positie

Lengte

8 Milou Verleun
21 Simone Erkelens-Rietveld Spelverdeler 1,70 m
22 Bianca van Wilgen Passer loper 1,83 m
23 Linda Hoogenboom Spelverdeler 1,64 m
24 Brianne Vergeer Diagonaal 1,77 m
27 Frances van den Hoogen Midden 1,70 m
28 Danielle Vergeer-Spruijt Passer loper 1,65 m
29 Nathalie Lokhorst – de Jong Midden 1,77 m
Judith Boere
Cindy Vermeij

what do you wanna know?

over dames 4

Trainer/coach

Marijke Vergeer

thuiswedstrijden

Zaterdags
17:00 uur – veld 1

trainingstijden

Maandag
20:00- 21:30 uur
Veld 1

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

hoe doet dames 4 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1Animo '72 DS 11558461614211162
2VSTS DS 41869571917591369
3VCH DS 21549422515021305
4Jupiter DS 41751443015641470
5Zovoc DS 61853453216931605
6MVC DS 11747393215611444
7Netwerk DS 11523214312751453
8DOS DS 31318163810571240
9Timios DS 21515144811331450
10ZVH DS 41717155612221689

De prestaties van dames 4

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
21 May 17:00Jupiter DS 4 - VCH DS 21-318-25, 21-25, 26-24, 13-25
07 May 00:00Jupiter DS 4 - Netwerk DS 1Vervallen-
23 Apr 20:00Zovoc DS 6 - Jupiter DS 43-225-22, 21-25, 25-20, 21-25, 15-13
12 Apr 20:00Jupiter DS 4 - OKV DR 10-316-25, 7-25, 24-26
09 Apr 17:00Jupiter DS 4 - VSTS DS 43-225-18, 14-25, 24-26, 25-22, 15-6
02 Apr 16:15ZVH DS 4 - Jupiter DS 40-422-25, 11-25, 9-25, 18-25
26 Mar 17:00Jupiter DS 4 - Timios DS 24-025-14, 25-21, 25-13, 25-11
17 Mar 19:45DOS DS 3 - Jupiter DS 40-419-25, 20-25, 16-25, 18-25
14 Mar 20:30Jupiter DS 4 - VSTS DS 43-128-26, 25-22, 16-25, 25-22
10 Mar 20:30Animo '72 DS 1 - Jupiter DS 44-025-15, 25-11, 25-23, 25-22

what do you wanna know?

over dames 5

Trainer/coach

Marijke Vergeer

thuiswedstrijden

Zaterdags
17:00 uur – veld 3

trainingstijden

Maandag
20:00 – 21:30 uur
Veld 2

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

hoe doet dames 5 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1VV Utrecht DS 131975591818431356
2Bevoc DS 41966542518051549
3Kromme Rijn DS 11963522917721577
4De Valk DS 12063513217631698
5UVV/Sphynx DS 51843374015951636
6Wilhelmina DS 41838314215321633
7VC Houten DS 31939334516191701
8Sovoco DS 41939334616341762
9Volleer DS 21834294515601644
10Switch Hooglanderveen DS 52032285615871908
11Forza Hoogland DS 91723204913571603
VOC-Maarssen DS 40-100000

De prestaties van dames 5

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
Er zijn geen uitslagen bekend.