Team

Meisjes a1

(Samen met Univé-LVV Lopik)
Meisjes A 2e Klasse G Eerste helft

op deze pagina vind je alles over 

Meisjes a1

Naam

Lisa van Beek
Jette van Rossum
Stine Lodder
Christel Frasa
Iris den Hoed
Lotte Schievink
Ilana van Leeuwen
Jolien van de Akker

what do you wanna know?

over Meisjes A1

Trainer/coach

Vacature

thuiswedstrijden

Zaterdags
13:00 uur – veld 2

trainingstijden

Maandag: 18:30 – 20:00 uur
Veld 3

Donderdag (Lopik): 18:30-20:00
Veld 2

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
04 Feb 17:00Univé-LVV/Jupiter MA 1 - VV Utrecht MA 4De Wiekslag in Lopik
11 Feb 12:30VIVES MA 2 - Univé-LVV/Jupiter MA 1IJsselhal in Ijsselstein ut
11 Mar 12:00VV Utrecht MA 4 - Univé-LVV/Jupiter MA 1Galgenwaard Sportcentrum in Utrecht
18 Mar 11:00Go'97 MA 1 - Univé-LVV/Jupiter MA 1De Randhorst in Geldermalsen
25 Mar 13:00Univé-LVV/Jupiter MA 1 - VTC Woerden MA 2De Wiekslag in Lopik
01 Apr 12:15OKV MA 1 - Univé-LVV/Jupiter MA 1De Kroon in Harmelen
08 Apr 13:00VTC Woerden MA 2 - Univé-LVV/Jupiter MA 1Thijs van der Polshal in Woerden
15 Apr 17:00Univé-LVV/Jupiter MA 1 - OKV MA 1De Wiekslag in Lopik

hoe doet meisjes A1 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1Univé-LVV/Jupiter MA 110423581006795
2Dosko MA 110373112979751
3MVC MA 110272320945891
4VCH MA 110241922865878
5Thor MA 110181525787931
6VTC Woerden MA 3102238648984

De prestaties van meisjes a1

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
21 Jan 17:00Univé-LVV/Jupiter MA 1 - VIVES MA 24-025-11, 25-15, 25-5, 25-13
14 Jan 11:00Univé-LVV/Jupiter MA 1 - Go'97 MA 14-025-12, 25-21, 25-23, 25-21
22 Dec 19:30Univé-LVV/Jupiter MA 1 - Thor MA 14-025-17, 25-18, 25-12, 25-19
21 Dec 20:30Dosko MA 1 - Univé-LVV/Jupiter MA 13-025-17, 25-23, 25-21
16 Dec 20:00MVC MA 1 - Univé-LVV/Jupiter MA 10-421-25, 22-25, 22-25, 21-25
03 Dec 11:30Dosko MA 1 - Univé-LVV/Jupiter MA 13-225-27, 24-26, 25-10, 25-23, 15-10
01 Dec 19:30Univé-LVV/Jupiter MA 1 - VSTS MA 13-025-13, 27-25, 25-21
19 Nov 11:00Univé-LVV/Jupiter MA 1 - VCH MA 14-025-16, 25-20, 25-23, 25-10
05 Nov 15:00Univé-LVV/Jupiter MA 1 - Dosko MA 13-225-16, 21-25, 20-25, 25-21, 15-4
29 Oct 12:00Thor MA 1 - Univé-LVV/Jupiter MA 11-322-25, 21-25, 25-23, 4-25