Team

Meisjes a1

(Samen met Univé-LVV Lopik)
Meisjes A Hoofdklasse C Eerste helft

op deze pagina vind je alles over 

Meisjes a1

Naam

Lisa van Beek
Jette van Rossum
Stine Lodder
Christel Frasa
Iris den Hoed
Ilana van Leeuwen
Jolien van de Akker

what do you wanna know?

over Meisjes A1

Trainer/coach

Justin van Vuuren

thuiswedstrijden

Zaterdags
14:00 uur – veld 3

trainingstijden

Maandag: 18:30 – 20:00 uur
Veld 3

Donderdag (Lopik): 18:30-20:00
Veld 2

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
13 Apr 13:00Univé-LVV/Jupiter MA 1 - VCH MA 1De Wiekslag in Lopik

hoe doet meisjes A1 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1Taurus MA 11045364983704
2VIVES MA 11043346964712
3AVV Keistad MA 110221924894912
4Limes MA 210171527805960
5VV Utrecht MA 110161429898963
6Univé-LVV/Jupiter MA 1107735704997

De prestaties van meisjes a1

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
06 Apr 13:00VTC Woerden MA 1 - Univé-LVV/Jupiter MA 10-419-25, 19-25, 13-25, 14-25
23 Mar 14:00Univé-LVV/Jupiter MA 1 - VTC Woerden MA 13-125-19, 24-26, 25-14, 25-13
14 Mar 19:30VSTS MA 1 - Univé-LVV/Jupiter MA 13-222-25, 25-14, 6-25, 25-18, 15-6
09 Mar 14:30VCH MA 1 - Univé-LVV/Jupiter MA 10-418-25, 18-25, 25-27, 20-25
26 Feb 19:00Univé-LVV/Jupiter MA 1 - VSTS MA 10-416-25, 20-25, 15-25, 26-28
10 Feb 13:00Univé-LVV/Jupiter MA 1 - ZVH MA 24-027-25, 25-10, 25-20, 25-21
27 Jan 16:15ZVH MA 2 - Univé-LVV/Jupiter MA 12-320-25, 26-24, 25-20, 13-25, 14-16
25 Jan 18:30Univé-LVV/Jupiter MA 1 - VSTS MA 12-325-19, 25-6, 20-25, 23-25, 12-15
13 Jan 13:00VTC Woerden MA 1 - Univé-LVV/Jupiter MA 11-310-25, 25-21, 12-25, 21-25
09 Dec 10:30VIVES MA 1 - Univé-LVV/Jupiter MA 14-025-5, 25-14, 25-11, 25-17