Team

Meisjes a1

(Samen met Univé-LVV Lopik)
Meisjes A 2e Klasse G Eerste helft

op deze pagina vind je alles over 

Meisjes a1

Naam

Lisa van Beek
Jette van Rossum
Stine Lodder
Christel Frasa
Iris den Hoed
Lotte Schievink
Ilana van Leeuwen
Jolien van de Akker

what do you wanna know?

over Meisjes A1

Trainer/coach

Vacature

thuiswedstrijden

Zaterdags
13:00 uur – veld 2

trainingstijden

Maandag: 18:30 – 20:00 uur
Veld 3

Donderdag (Lopik): 18:30-20:00
Veld 2

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
15 Oct 15:00Univé-LVV/Jupiter MA 1 - MVC MA 1De Wiekslag in Lopik
22 Oct 14:30VCH MA 1 - Univé-LVV/Jupiter MA 1Concordia in Haastrecht
29 Oct 12:00Thor MA 1 - Univé-LVV/Jupiter MA 1De Waard in Bergambacht
05 Nov 15:00Univé-LVV/Jupiter MA 1 - Dosko MA 1De Wiekslag in Lopik
19 Nov 11:00Univé-LVV/Jupiter MA 1 - VCH MA 1De Noort Syde in Oudewater
26 Nov 16:00Univé-LVV/Jupiter MA 1 - Thor MA 1De Wiekslag in Lopik
03 Dec 11:30Dosko MA 1 - Univé-LVV/Jupiter MA 1De Stolp in Stolwijk
16 Dec 20:00MVC MA 1 - Univé-LVV/Jupiter MA 1De Zuidplas in Moordrecht

hoe doet meisjes A1 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1Univé-LVV/Jupiter MA 121080200128
2VCH MA 12862192156
3MVC MA 111138295
4Thor MA 111137497
5Dosko MA 1000000
6VTC Woerden MA 32008128200

De prestaties van meisjes a1

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
01 Oct 15:00Univé-LVV/Jupiter MA 1 - VTC Woerden MA 34-025-17, 25-16, 25-22, 25-21
17 Sep 11:00VTC Woerden MA 3 - Univé-LVV/Jupiter MA 10-413-25, 8-25, 19-25, 12-25