Team

Recreanten d3

op deze pagina vind je alles over 

Recreanten dames 3

Nummer

Naam

Positie

2 Sjaan Vergeer Midden aanvaller
3 Marion Ringeling Midden aanvaller
4 Helmy van Engelen Aanvaller
6 Annie van Leeuwen Spelverdeler/aanvaller
7 Corry Roest Aanvaller
8 Wanda van Heemskerk Spelverdeler

 

what do you wanna know?

over recreanten dames 3

Trainer/coach

thuiswedstrijden

Woensdag
21:00 – 22:30 uur
Veld 1

trainingstijden

Dinsdag
21:00 – 22:30 uur
Veld 1

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
02 Mar 11:30Jupiter DR 3 - Vridos DR 1De Giessenhal in Giessenburg
02 Mar 13:00VTC Woerden DR 3 - Jupiter DR 3De Giessenhal in Giessenburg
02 Mar 14:00Jupiter DR 3 - Tovo DR 3De Giessenhal in Giessenburg
02 Mar 15:00VTC Woerden DR 4 - Jupiter DR 3De Giessenhal in Giessenburg
06 Apr 13:00Boni DR 4 - Jupiter DR 3IJsselhal in Ijsselstein ut
06 Apr 14:30Jupiter DR 3 - Boni DR 3IJsselhal in Ijsselstein ut
06 Apr 16:00VIVES DR 3 - Jupiter DR 3IJsselhal in Ijsselstein ut
06 Apr 17:00Jupiter DR 3 - Vridos DR 1IJsselhal in Ijsselstein ut

hoe doen de recreanten dames 3 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1VTC Woerden DR 51626266624467
2E.S.T.A. DR 116222210646507
3Limes DR 416212111611475
4VIVES DR 416202012627477
5RVN DR 216202012598542
6De Valk DR 416131319551588
7VTC Woerden DR 616111121533582
8Limes DR 516101022506611
9Shot DR 3161131382829

De prestaties van de recreanten dames 3

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
20 Jan 17:00Jupiter DR 3 - Boni DR 30-212-22, 8-25
20 Jan 15:30OKV DR 4 - Jupiter DR 32-020-12, 22-11
20 Jan 14:30Jupiter DR 3 - VTC Woerden DR 30-216-19, 7-31
20 Jan 13:30De Valk DR 3 - Jupiter DR 32-028-7, 23-12
16 Dec 15:30Jupiter DR 3 - Boni DR 41-113-18, 19-14
16 Dec 14:30VIVES DR 3 - Jupiter DR 32-021-13, 18-12
16 Dec 13:00Tovo DR 3 - Jupiter DR 31-116-17, 17-12
16 Dec 12:00Jupiter DR 3 - VTC Woerden DR 41-115-20, 18-13
11 Nov 13:00Jupiter DR 3 - OKV DR 41-119-14, 12-21
11 Nov 12:00Vridos DR 1 - Jupiter DR 31-114-18, 17-12