Team

Recreanten d3

op deze pagina vind je alles over 

Recreanten dames 3

Nummer

Naam

Positie

what do you wanna know?

over recreanten dames 3

Trainer/coach

thuiswedstrijden

Woensdag
21:00 – 22:30 uur
Veld 1

trainingstijden

Dinsdag
21:00 – 22:30 uur
Veld 1

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
04 Feb 10:00Jupiter DR 3 - Limes DR 5De Noort Syde in Oudewater
04 Feb 11:30Boni DR 3 - Jupiter DR 3De Noort Syde in Oudewater
04 Feb 13:00Jupiter DR 3 - OKV DR 4De Noort Syde in Oudewater
04 Feb 14:00Limes DR 4 - Jupiter DR 3De Noort Syde in Oudewater
11 Mar 11:30Jupiter DR 3 - Shot DR 3De Giessenhal in Giessenburg
11 Mar 13:00OKV DR 4 - Jupiter DR 3De Giessenhal in Giessenburg
11 Mar 14:00Limes DR 4 - Jupiter DR 3De Giessenhal in Giessenburg
11 Mar 15:00Jupiter DR 3 - RVN DR 2De Giessenhal in Giessenburg
15 Apr 11:00De Valk DR 4 - Jupiter DR 3Interwey in Culemborg
15 Apr 12:00Jupiter DR 3 - VTC Woerden DR 5Interwey in Culemborg

hoe doen de recreanten dames 3 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1Jupiter DR 31220204478292
2Boni DR 31218186455346
3Vridos DR 11215159436373
4OKV DR 412141410396361
5Limes DR 512131311425360
6Limes DR 412121212400384
7VTC Woerden DR 5129915377437
8De Valk DR 4129915364441
9RVN DR 2127717380451
10Shot DR 3123321295561

De prestaties van de recreanten dames 3

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
10 Dec 17:30Jupiter DR 3 - VTC Woerden DR 52-022-12, 23-14
10 Dec 16:00Vridos DR 1 - Jupiter DR 30-214-22, 13-22
10 Dec 14:30Jupiter DR 3 - De Valk DR 41-115-18, 26-10
10 Dec 13:30RVN DR 2 - Jupiter DR 30-210-21, 10-23
05 Nov 13:30Jupiter DR 3 - Vridos DR 12-022-11, 15-14
05 Nov 12:30VTC Woerden DR 5 - Jupiter DR 30-214-16, 11-25
05 Nov 11:00Jupiter DR 3 - Shot DR 32-022-7, 25-4
05 Nov 10:00OKV DR 4 - Jupiter DR 30-29-22, 13-16
01 Oct 14:30Boni DR 3 - Jupiter DR 32-019-12, 15-12
01 Oct 13:00Jupiter DR 3 - De Valk DR 42-026-10, 24-9