Team

Recreanten d3

op deze pagina vind je alles over 

Recreanten dames 3

Nummer

Naam

Positie

what do you wanna know?

over recreanten dames 3

Trainer/coach

thuiswedstrijden

Woensdag
21:00 – 22:30 uur
Veld 1

trainingstijden

Dinsdag
21:00 – 22:30 uur
Veld 1

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
13 Nov 10:10Jupiter DR 3 - Shot DR 3De Noort Syde in Oudewater
13 Nov 11:08Boni DR 3 - Jupiter DR 3De Noort Syde in Oudewater
13 Nov 12:35Jupiter DR 3 - OKV DR 4De Noort Syde in Oudewater
13 Nov 13:33Tovo DR 3 - Jupiter DR 3De Noort Syde in Oudewater
18 Dec 10:10Jupiter DR 3 - VlerkDames DR 1De Noort Syde in Oudewater
18 Dec 11:37VTC Woerden DR 5 - Jupiter DR 3De Noort Syde in Oudewater
18 Dec 13:04Jupiter DR 3 - De Valk DR 4De Noort Syde in Oudewater
18 Dec 14:31Boni DR 3 - Jupiter DR 3De Noort Syde in Oudewater
15 Jan 10:08Jupiter DR 3 - VlerkDames DR 1IJsselhal in Ijsselstein ut
15 Jan 11:06VIVES DR 4 - Jupiter DR 3IJsselhal in Ijsselstein ut

hoe doen de recreanten dames 3 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1OKV DR 44771172112
2VlerkDames DR 1466214398
3Jupiter DR 34553130125
4Boni DR 34553103101
5VIVES DR 4455399110
6Tovo DR 3455388104
7VTC Woerden DR 54444149126
8De Valk DR 4422665123
9Vridos DR 14117106156
10Shot DR 3400800

De prestaties van de recreanten dames 3

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
02 Oct 17:31Jupiter DR 3 - VIVES DR 41-113-18, 21-13
02 Oct 16:33Vridos DR 1 - Jupiter DR 30-211-20, 13-17
02 Oct 15:06Jupiter DR 3 - VTC Woerden DR 52-018-13, 15-13
02 Oct 14:08OKV DR 4 - Jupiter DR 32-020-15, 24-11