Team

Recreanten d3

op deze pagina vind je alles over 

Recreanten dames 3

Nummer

Naam

Positie

what do you wanna know?

over recreanten dames 3

Trainer/coach

thuiswedstrijden

Woensdag
21:00 – 22:30 uur
Veld 1

trainingstijden

Dinsdag
21:00 – 22:30 uur
Veld 1

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

hoe doen de recreanten dames 3 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1Tovo DR 324353513788662
2VIVES DR 424313117742688
3Jupiter DR 324272721715589
4OKV DR 424272721853808
5VlerkDames DR 124252523752705
6Boni DR 323242422649586
7Vridos DR 122212123641623
8De Valk DR 424212127621761
9VTC Woerden DR 523202026733645
10Shot DR 3245543466893

De prestaties van de recreanten dames 3

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
23 Apr 15:31Jupiter DR 3 - De Valk DR 4Vervallen-
23 Apr 14:33VlerkDames DR 1 - Jupiter DR 3Vervallen-
23 Apr 13:06Vridos DR 1 - Jupiter DR 3Vervallen-
23 Apr 11:39Jupiter DR 3 - Boni DR 3Vervallen-
02 Apr 14:31Jupiter DR 3 - Vridos DR 12-020-12, 18-16
02 Apr 13:04Tovo DR 3 - Jupiter DR 32-019-15, 19-11
02 Apr 12:06VIVES DR 4 - Jupiter DR 30-215-16, 15-19
02 Apr 11:08Jupiter DR 3 - VlerkDames DR 11-114-18, 26-8
19 Mar 14:31Boni DR 3 - Jupiter DR 31-116-15, 17-18
19 Mar 13:04Jupiter DR 3 - De Valk DR 41-115-18, 23-11