Team

Heren 2

Heren 3e Klasse J

op deze pagina vind je alles over 

Heren 2

Nummer

Naam

Positie

Lengte

12 Mark te Poele Midden 1,93 m
14 Aart de Heer Passer loper 1,80 m
15 Christian van der Geer Passer loper 1,82 m
16 Dennis van Meerendonk Diagonaal 1,90 m
17 Paul de Kleijn Passer loper/Midden/Diagonaal 1,76 m
18 Corné Rietveld Spelverdeler 1,93 m

Udo Monster

Johan Maayen
Wouter Heemskerk

what do you wanna know?

over heren 2

Trainer/coach

Bianca te Poele

thuiswedstrijden

Zaterdags
16:00 uur – veld 3

trainingstijden

Maandag: 20:00 – 21:30 uur
veld 2

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
23 Feb 19:30Tovo HS 5 - Jupiter HS 2Lunetten in Utrecht
02 Mar 16:00DOS HS 2 - Jupiter HS 2Sporthal DOS in Schoonhoven
09 Mar 18:00Jupiter HS 2 - Switch HS 4De Noort Syde in Oudewater
14 Mar 20:30Limes HS 4 - Jupiter HS 2De Weide Wereld in Vleuten
23 Mar 18:00Jupiter HS 2 - Majella HS 3De Noort Syde in Oudewater
08 Apr 20:30Jupiter HS 2 - Dosko HS 3De Vaart in Linschoten

hoe doet heren 2 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1Dosko HS 314614981365993
2Servylo HS 11655442215261294
3Limes HS 41653432414911370
4DOS HS 21647382914561421
5Majella HS 31646372814611372
6Tovo HS 51635293814291501
7Servia HS 41433293213161310
8Jupiter HS 21627244413641537
9Thor HS 31523243812661418
10Boni HS 21420243312101297
11Switch HS 41420204111781382
12UVV/Sphynx HS 21520204413161483

De prestaties van heren 2

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
16 Feb 21:30Boni HS 2 - Jupiter HS 23-125-22, 25-19, 25-20, 15-25
05 Feb 20:30Jupiter HS 2 - Boni HS 21-325-27, 19-25, 25-23, 17-25
02 Feb 21:15Servylo HS 1 - Jupiter HS 23-125-19, 23-25, 25-16, 25-17
26 Jan 21:30UVV/Sphynx HS 2 - Jupiter HS 23-217-25, 15-25, 25-18, 25-23, 15-11
20 Jan 18:00Jupiter HS 2 - Thor HS 34-025-23, 25-14, 25-16, 25-18
13 Jan 11:30Servia HS 4 - Jupiter HS 22-322-25, 25-21, 22-25, 25-19, 10-15
16 Dec 16:00Jupiter HS 2 - Tovo HS 51-325-15, 14-25, 22-25, 22-25
01 Dec 21:30Kratos '08 HS 3 - Jupiter HS 2Vervallen-
30 Nov 21:15Dosko HS 3 - Jupiter HS 24-025-16, 25-14, 25-20, 25-14
25 Nov 16:00Jupiter HS 2 - Limes HS 40-49-25, 21-25, 21-25, 14-25