Team

Heren 2

Heren 3e Klasse Q

op deze pagina vind je alles over 

Heren 2

Nummer

Naam

Positie

Lengte

12 Mark te Poele Midden 1,93 m
14 Aart de Heer Passer loper 1,80 m
15 Christian van der Geer Passer loper 1,82 m
16 Dennis van Meerendonk Diagonaal 1,90 m
17 Paul de Kleijn Passer loper/Midden/Diagonaal 1,76 m
18 Corné Rietveld Spelverdeler 1,93 m
Yannick den Butter
Johan Maayen
Wouter Heemskerk

what do you wanna know?

over heren 2

Trainer/coach

Bianca te Poele

thuiswedstrijden

Zaterdags
17:00 uur – veld 3

trainingstijden

Maandag: 19:30 – 21:00 uur
veld 2

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
15 Oct 16:30Serve'72 HS 1 - Jupiter HS 2Schulenburg in Kamerik
27 Oct 20:00VCH HS 3 - Jupiter HS 2Concordia in Haastrecht
05 Nov 14:30VollinGo HS 6 - Jupiter HS 2De Zebra in Gouda
11 Nov 19:30Aspasia-Timios HS 4 - Jupiter HS 2De Plataan in Boskoop
14 Nov 20:00Jupiter HS 2 - VTC Woerden HS 5De Noort Syde in Oudewater
19 Nov 17:00Jupiter HS 2 - VTC Woerden HS 6De Noort Syde in Oudewater
25 Nov 19:30Servylo HS 2 - Jupiter HS 2De Mammoet in Gouda
10 Dec 17:00Jupiter HS 2 - Timios HS 3De Noort Syde in Oudewater
16 Dec 21:15Servylo HS 2 - Jupiter HS 2De Mammoet in Gouda
14 Jan 17:00Jupiter HS 2 - VTC Woerden HS 6De Noort Syde in Oudewater

hoe doet heren 2 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1Serve'72 HS 12763199168
2VollinGo HS 62664212204
3VTC Woerden HS 5154010042
4VTC Woerden HS 6154010072
5Aspasia-Timios HS 42435144180
6Servylo HS 21223105113
7MVC HS 131111221302
8Jupiter HS 2000000
8Timios HS 3000000

De prestaties van heren 2

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
Er zijn geen uitslagen bekend.