Team

Heren 2

Heren 3e Klasse Q

op deze pagina vind je alles over 

Heren 2

Nummer

Naam

Positie

Lengte

12 Mark te Poele Midden 1,93 m
14 Aart de Heer Passer loper 1,80 m
15 Christian van der Geer Passer loper 1,82 m
16 Dennis van Meerendonk Diagonaal 1,90 m
17 Paul de Kleijn Passer loper/Midden/Diagonaal 1,76 m
18 Corné Rietveld Spelverdeler 1,93 m
Yannick den Butter
Johan Maayen
Wouter Heemskerk

what do you wanna know?

over heren 2

Trainer/coach

Bianca te Poele

thuiswedstrijden

Zaterdags
17:00 uur – veld 3

trainingstijden

Maandag: 19:30 – 21:00 uur
veld 2

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
28 Jan 17:00Jupiter HS 2 - Serve'72 HS 1De Noort Syde in Oudewater
01 Feb 21:00MVC HS 1 - Jupiter HS 2De Zuidplas in Moordrecht
06 Feb 20:00Jupiter HS 2 - MVC HS 1De Noort Syde in Oudewater
11 Feb 17:00Jupiter HS 2 - VollinGo HS 6De Noort Syde in Oudewater
13 Feb 20:00Jupiter HS 2 - Sovoco HS 4De Noort Syde in Oudewater
21 Feb 20:00Servylo HS 2 - Jupiter HS 2De Mammoet in Gouda
25 Feb 17:00Jupiter HS 2 - Aspasia-Timios HS 4De Noort Syde in Oudewater
18 Mar 17:00Jupiter HS 2 - Servylo HS 2De Noort Syde in Oudewater
24 Mar 21:30Timios HS 3 - Jupiter HS 2De Plataan in Boskoop
15 Apr 13:00VTC Woerden HS 5 - Jupiter HS 2Thijs van der Polshal in Woerden

hoe doet heren 2 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1VTC Woerden HS 512574631210807
2VTC Woerden HS 6123832191130967
3Jupiter HS 29312513851746
4Timios HS 310292519945890
5Servylo HS 21125232710201086
6VollinGo HS 6111615339081067
7MVC HS 1111413338691072
8Aspasia-Timios HS 41011932735970
9Serve'72 HS 11091726848911

De prestaties van heren 2

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
20 Jan 21:15VTC Woerden HS 6 - Jupiter HS 21-323-25, 18-25, 16-25, 25-23
14 Jan 17:00Jupiter HS 2 - VTC Woerden HS 63-215-25, 25-21, 25-23, 13-25, 17-15
09 Jan 20:00vc Nuevo HR 3 - Jupiter HS 20-323-25, 17-25, 22-25
16 Dec 21:15Servylo HS 2 - Jupiter HS 21-315-25, 26-24, 14-25, 23-25
10 Dec 17:00Jupiter HS 2 - Timios HS 32-325-20, 19-25, 25-15, 20-25, 13-15
01 Dec 19:15Limes HS 4 - Jupiter HS 21-317-25, 21-25, 25-20, 22-25
19 Nov 17:00Jupiter HS 2 - VTC Woerden HS 63-125-15, 25-23, 25-16, 15-25
14 Nov 20:00Jupiter HS 2 - VTC Woerden HS 50-416-25, 21-25, 22-25, 21-25
11 Nov 19:30Aspasia-Timios HS 4 - Jupiter HS 20-415-25, 18-25, 22-25, 17-25
05 Nov 14:30VollinGo HS 6 - Jupiter HS 20-423-25, 9-25, 10-25, 17-25