Team

Heren 2

Heren 3e Klasse Q

op deze pagina vind je alles over 

Heren 2

Nummer

Naam

Positie

Lengte

12 Mark te Poele Midden 1,93 m
14 Aart de Heer Passer loper 1,80 m
15 Christian van der Geer Passer loper 1,82 m
16 Dennis van Meerendonk Diagonaal 1,90 m
17 Paul de Kleijn Passer loper/Midden/Diagonaal 1,76 m
18 Corné Rietveld Spelverdeler 1,93 m
Pepijn van Dijk
Wesley Haagen
Wouter Heemskerk (g.c.)

what do you wanna know?

over heren 2

Trainer/coach

Bianca te Poele

thuiswedstrijden

Zaterdags
17:00 uur – veld 2

trainingstijden

Maandag: 19:30 – 21:00 uur
veld 2

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
11 Dec 17:00Jupiter HS 2 - Servia HS 4De Noort Syde in Oudewater
15 Jan 11:00Shot HS 5 - Jupiter HS 2Interwey in Culemborg
21 Jan 21:30Bevoc HS 2 - Jupiter HS 2De Bosrand in Benschop
29 Jan 17:00Jupiter HS 2 - Serve'72 HS 1De Noort Syde in Oudewater
18 Feb 21:15VTC Woerden HS 5 - Jupiter HS 2Thijs van der Polshal in Woerden
12 Mar 17:00Jupiter HS 2 - Cratos HS 2De Noort Syde in Oudewater
18 Mar 19:30VOC-Maarssen HS 3 - Jupiter HS 2Bloemstede in Maarssen
26 Mar 17:00Jupiter HS 2 - VollinGo HS 6De Noort Syde in Oudewater
02 Apr 11:30Servia HS 4 - Jupiter HS 2Helsdingen in Vianen ut
09 Apr 17:00Jupiter HS 2 - Switch HS 6De Noort Syde in Oudewater

hoe doet heren 2 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1Cratos HS 29292515915834
2Servia HS 48272212804706
3VTC Woerden HS 58262213772699
4Bevoc HS 27232010704614
5Shot HS 59221819773819
6Jupiter HS 27201712641592
7VOC-Maarssen HS 38201718751747
8Switch HS 67191714665616
9VollinGo HS 675424497665
10Serve'72 HS 184429576806

De prestaties van heren 2

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
27 Nov 12:30VollinGo HS 6 - Jupiter HS 20-48-25, 13-25, 16-25, 19-25
20 Nov 17:00Jupiter HS 2 - VOC-Maarssen HS 31-317-25, 23-25, 25-19, 25-27
12 Nov 21:30Cratos HS 2 - Jupiter HS 23-125-19, 25-19, 25-16, 23-25
06 Nov 17:00Jupiter HS 2 - VTC Woerden HS 53-225-17, 25-19, 20-25, 20-25, 15-12
22 Oct 20:30Taurus HR 1 - Jupiter HS 23-025-18, 25-18, 25-18
16 Oct 17:00Jupiter HS 2 - Shot HS 51-319-25, 25-16, 20-25, 21-25
09 Oct 16:30Serve'72 HS 1 - Jupiter HS 20-413-25, 13-25, 15-25, 16-25
02 Oct 17:00Jupiter HS 2 - Bevoc HS 23-125-23, 27-25, 25-23, 5-25