Team

dames 2

Dames 2e Klasse L

op deze pagina vind je alles over 

Dames 2

Nummer

Naam

Positie

Lengte

20 Nathalie van der Horst (g.c.)  Libero 1,65 m
22 Wanne Verweij Passer loper 1,71 m
24 Veerle Goedhart Spelverdeler 1,68 m
25 Kirsten van Oostrom Midden 1,86 m
26 Vivian Streng Passer loper 1,76 m
27 Nicole van Vliet Passer loper 1,65 m
29 Cyrelle Spruijt Passer loper 1,70 m
30 Christel van der Horst Diagonaal 1,75 m
31 Rychelle van Schaik Midden 1,75 m
Shannon van der Horst
Sandra Spruit

what do you wanna know?

over dames 2

Trainer/coach

Vacature

thuiswedstrijden

Donderdags
20:30 uur – veld 3

trainingstijden

Donderdag
20:00 – 22:00 uur
Veld 3

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

hoe doet dames 2 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1Dosko DS 2167358715771157
2Jupiter DS 2125040101185973
3Castellum DS 21656462015111254
4VollinGo DS 51742363715631509
5Thor DS 41537313213221337
6Waterlanders DS 31636313714101486
7DOS DS 21429273512471338
8Zovoc DS 51627254514071541
9Cratos DS 11416154511211397
10Timios DS 11244458371188
Servylo DS 2000000

De prestaties van dames 2

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
21 May 13:00Jupiter DS 2 - Servylo DS 2Vervallen-
23 Apr 12:30Thor DS 4 - Jupiter DS 2Vervallen-
16 Apr 17:00Waterlanders DS 3 - Jupiter DS 2Vervallen-
24 Mar 20:30Jupiter DS 2 - Waterlanders DS 34-025-17, 28-26, 27-25, 25-15
10 Mar 20:30Jupiter DS 2 - Timios DS 14-025-21, 25-20, 25-18, 25-19
03 Mar 20:30Jupiter DS 2 - Dosko DS 22-311-25, 18-25, 25-20, 27-25, 12-15
16 Feb 19:30Zovoc DS 5 - Jupiter DS 20-421-25, 20-25, 21-25, 18-25
10 Feb 20:30Jupiter DS 2 - VollinGo DS 54-025-18, 25-14, 28-26, 26-24
04 Feb 21:00Castellum DS 2 - Jupiter DS 23-212-25, 26-24, 17-25, 25-16, 15-5
18 Nov 20:30Jupiter DS 2 - DOS DS 23-126-24, 25-14, 25-17, 19-25