Team

dames 2

Dames 2e Klasse G

op deze pagina vind je alles over 

Dames 2

Nummer

Naam

Positie

Lengte

20 Nathalie van der Horst Libero 1,65 m
22 Wanne Verweij Passer loper 1,71 m
24 Veerle Goedhart Spelverdeler 1,68 m
29 Cyrelle Spruijt Passer loper 1,70 m
30 Cristel van der Horst Diagonaal 1,75 m
31 Rychelle van Schaik Midden 1,75 m
25 Meta Achterberg
38 Sandra Spruit
Shannon van der Horst
Marije Beukers

what do you wanna know?

over dames 2

Trainer/coach

Vacature

thuiswedstrijden

Donderdags
21:00 uur – veld 3

trainingstijden

Donderdag
20:30 – 22:00 uur
Veld 3

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
23 Feb 21:30Tovo DS 2 - Jupiter DS 2Lunetten in Utrecht
07 Mar 20:30Jupiter DS 2 - VIVES DS 5De Noort Syde in Oudewater
15 Mar 21:00DVC DS 2 - Jupiter DS 2Dorpshuis Custwijck in Driebruggen
21 Mar 20:30Jupiter DS 2 - Majella DS 2De Noort Syde in Oudewater
28 Mar 19:00VTC Woerden DS 3 - Jupiter DS 2Thijs van der Polshal in Woerden
05 Apr 19:30VC Houten DS 1 - Jupiter DS 2De Molenwiek in Houten
11 Apr 20:30Jupiter DS 2 - Switch DS 3De Vaart in Linschoten

hoe doet dames 2 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1VIVES DS 513645111298836
2Majella DS 21345371712581044
3VTC Woerden DS 31344361812231100
4Switch DS 31338312411871131
5DVC DS 21236302111281044
6Tovo DS 21427233611871307
7Jupiter DS 2112219279181034
8Boni DS 11222193110451129
9UVV/Sphynx DS 11316144010361237
10VC Houten DS 11466519621380

De prestaties van dames 2

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
16 Feb 19:30Boni DS 1 - Jupiter DS 23-125-19, 25-14, 25-15, 22-25
08 Feb 20:30Jupiter DS 2 - Boni DS 14-025-21, 27-25, 25-11, 25-16
26 Jan 19:30UVV/Sphynx DS 1 - Jupiter DS 23-125-16, 25-18, 11-25, 25-22
18 Jan 20:30Jupiter DS 2 - VC Houten DS 14-025-15, 25-16, 25-19, 25-20
14 Dec 20:30Jupiter DS 2 - Tovo DS 21-317-25, 11-25, 25-23, 9-25
08 Dec 21:30Majella DS 2 - Jupiter DS 24-028-26, 25-13, 25-18, 27-25
23 Nov 20:30Jupiter DS 2 - DVC DS 22-325-15, 13-25, 33-35, 25-23, 10-15
09 Nov 20:30Jupiter DS 2 - VTC Woerden DS 31-314-25, 25-23, 21-25, 18-25
20 Oct 20:15VIVES DS 5 - Jupiter DS 24-025-13, 25-12, 25-14, 25-11
12 Oct 20:30Jupiter DS 2 - UVV/Sphynx DS 13-125-21, 25-20, 21-25, 25-20