Team

dames 2

Dames 2e Klasse L

op deze pagina vind je alles over 

Dames 2

Nummer

Naam

Positie

Lengte

20 Nathalie van der Horst Libero 1,65 m
22 Wanne Verweij Passer loper 1,71 m
24 Veerle Goedhart Spelverdeler 1,68 m
26 Vivian Streng Passer loper 1,76 m
29 Cyrelle Spruijt Passer loper 1,70 m
30 Cristel van der Horst Diagonaal 1,75 m
31 Rychelle van Schaik Midden 1,75 m
Meta Achterberg
Sarina van Vliet
Sandra Spruit
Marije Beukers

what do you wanna know?

over dames 2

Trainer/coach

Vacature

thuiswedstrijden

Donderdags
21:00 uur – veld 3

trainingstijden

Donderdag
20:30 – 22:00 uur
Veld 3

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
06 Oct 21:00Jupiter DS 2 - DOS DS 2De Noort Syde in Oudewater
20 Oct 21:00Jupiter DS 2 - VSTS DS 3De Noort Syde in Oudewater
05 Nov 16:30VollinGo DS 5 - Jupiter DS 2De Zebra in Gouda
25 Nov 21:15Servylo DS 2 - Jupiter DS 2De Mammoet in Gouda
08 Dec 21:00Jupiter DS 2 - Timios DS 2De Noort Syde in Oudewater
16 Dec 21:00Castellum DS 2 - Jupiter DS 2De Arena in Alphen aan den rijn
12 Jan 21:00Jupiter DS 2 - Dosko DS 3De Noort Syde in Oudewater
21 Jan 16:00DOS DS 2 - Jupiter DS 2De Meent in Schoonhoven
04 Feb 14:30VSTS DS 3 - Jupiter DS 2De Sporthoeve in Bodegraven
09 Feb 21:00Jupiter DS 2 - VollinGo DS 5De Noort Syde in Oudewater

hoe doet dames 2 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1Punch DS 421080201133
2TAC '90 DS 121080201145
3Servylo DS 12763205167
4VOLEVO DS 7154010184
5DEO DS 214319876
6Sovicos DS 42227177207
7Timios DS 111137199
8Inter Rijswijk DS 52117153199
9Zovoc DS 5000000
10Kratos '08 DS 4100484101
11ZVH DS 3100464100
12Punch DS 6100456100

De prestaties van dames 2

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
01 Oct 13:30Dosko DS 3 - Jupiter DS 20-420-25, 12-25, 18-25, 17-25
29 Sep 21:00Jupiter DS 2 - Waterlanders DS 44-025-15, 25-17, 25-12, 25-20
08 Sep 21:00Dosko DS 2 - Jupiter DS 2Vervallen-