Team

dames 2

Dames 2e Klasse L

op deze pagina vind je alles over 

Dames 2

Nummer

Naam

Positie

Lengte

20 Nathalie van der Horst (g.c.)  Libero 1,65 m
22 Wanne Verweij Passer loper 1,71 m
24 Veerle Goedhart Spelverdeler 1,68 m
25 Kirsten van Oostrom Midden 1,86 m
26 Vivian Streng Passer loper 1,76 m
27 Nicole van Vliet Passer loper 1,65 m
29 Cyrelle Spruijt Passer loper 1,70 m
30 Christel van der Horst Diagonaal 1,75 m
31 Rychelle van Schaik Midden 1,75 m
Shannon van der Horst
Sandra Spruit

what do you wanna know?

over dames 2

Trainer/coach

Vacature

thuiswedstrijden

Donderdags
20:30 uur – veld 3

trainingstijden

Donderdag
20:00 – 22:00 uur
Veld 3

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
09 Dec 20:30Jupiter DS 2 - Dosko DS 2De Noort Syde in Oudewater
13 Jan 20:30Jupiter DS 2 - Servylo DS 2De Noort Syde in Oudewater
22 Jan 12:30Thor DS 4 - Jupiter DS 2De Waard in Bergambacht
27 Jan 20:30Jupiter DS 2 - Zovoc DS 5De Noort Syde in Oudewater
04 Feb 21:00Castellum DS 2 - Jupiter DS 2De Arena in Alphen aan den rijn
10 Feb 20:30Jupiter DS 2 - VollinGo DS 5De Noort Syde in Oudewater
16 Feb 19:30Zovoc DS 5 - Jupiter DS 2De Limiet in Zoetermeer
18 Feb 21:30Cratos DS 1 - Jupiter DS 2Kockengen in Kockengen
10 Mar 20:30Jupiter DS 2 - Timios DS 1De Noort Syde in Oudewater
19 Mar 17:00DOS DS 2 - Jupiter DS 2De Meent in Schoonhoven

hoe doet dames 2 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1Jupiter DS 2731244688502
2Dosko DS 2731244680504
3Castellum DS 29292413846730
4VollinGo DS 510272320910862
5Thor DS 48221815668638
6Waterlanders DS 37181615642661
7DOS DS 27161516631650
8Cratos DS 18131123653777
9Zovoc DS 569918517585
10Servylo DS 276523488679
11Timios DS 163321442577

De prestaties van dames 2

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
18 Nov 20:30Jupiter DS 2 - DOS DS 23-126-24, 25-14, 25-17, 19-25
12 Nov 19:30Timios DS 1 - Jupiter DS 20-417-25, 15-25, 18-25, 20-25
04 Nov 20:30Jupiter DS 2 - Cratos DS 13-125-20, 25-12, 25-27, 25-17
30 Oct 16:30VollinGo DS 5 - Jupiter DS 21-312-25, 19-25, 15-25, 25-20
14 Oct 20:30Jupiter DS 2 - Castellum DS 23-128-26, 25-20, 20-25, 25-21
30 Sep 20:30Jupiter DS 2 - Thor DS 44-025-8, 25-18, 25-9, 25-21
24 Sep 21:15Servylo DS 2 - Jupiter DS 20-413-25, 19-25, 18-25, 7-25