Team

dames 2

Dames 2e Klasse L

op deze pagina vind je alles over 

Dames 2

Nummer

Naam

Positie

Lengte

20 Nathalie van der Horst Libero 1,65 m
22 Wanne Verweij Passer loper 1,71 m
24 Veerle Goedhart Spelverdeler 1,68 m
26 Vivian Streng Passer loper 1,76 m
29 Cyrelle Spruijt Passer loper 1,70 m
30 Cristel van der Horst Diagonaal 1,75 m
31 Rychelle van Schaik Midden 1,75 m
Meta Achterberg
Sarina van Vliet
Sandra Spruit
Marije Beukers

what do you wanna know?

over dames 2

Trainer/coach

Vacature

thuiswedstrijden

Donderdags
21:00 uur – veld 3

trainingstijden

Donderdag
20:30 – 22:00 uur
Veld 3

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
04 Feb 14:30VSTS DS 3 - Jupiter DS 2De Sporthoeve in Bodegraven
09 Feb 21:00Jupiter DS 2 - VollinGo DS 5De Noort Syde in Oudewater
16 Mar 21:00Jupiter DS 2 - Servylo DS 2De Noort Syde in Oudewater
17 Mar 21:00Castellum DS 2 - Jupiter DS 2De Arena in Alphen aan den rijn
24 Mar 21:30Timios DS 2 - Jupiter DS 2De Plataan in Boskoop
30 Mar 21:00Jupiter DS 2 - Castellum DS 2De Noort Syde in Oudewater
14 Apr 21:00Waterlanders DS 4 - Jupiter DS 2De Steupel in Nieuwkoop

hoe doet dames 2 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1Punch DS 412524171180855
2VOLEVO DS 711514141099774
3Kratos '08 DS 41441352512991246
4Sovicos DS 41533273413011315
5Servylo DS 11232282611721135
6TAC '90 DS 11231262410661058
7DEO DS 21331273012431211
8Zovoc DS 51229242610571073
9Punch DS 6112723249961015
10ZVH DS 31224213010061144
11Timios DS 1131614399971245
12Inter Rijswijk DS 51513114911041449

De prestaties van dames 2

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
26 Jan 21:00Jupiter DS 2 - Thor DS 3Vervallen-
21 Jan 16:00DOS DS 2 - Jupiter DS 20-415-25, 13-25, 13-25, 11-25
12 Jan 21:00Jupiter DS 2 - Dosko DS 33-125-14, 20-25, 25-18, 25-14
08 Dec 21:00Jupiter DS 2 - Timios DS 21-317-25, 19-25, 25-17, 12-25
25 Nov 21:15Servylo DS 2 - Jupiter DS 20-419-25, 13-25, 22-25, 21-25
05 Nov 16:30VollinGo DS 5 - Jupiter DS 20-44-25, 18-25, 12-25, 19-25
20 Oct 21:00Jupiter DS 2 - VSTS DS 33-125-12, 25-18, 25-23, 21-25
15 Oct 14:00Thor DS 3 - Jupiter DS 2Vervallen-
06 Oct 21:00Jupiter DS 2 - DOS DS 24-025-20, 25-22, 25-12, 25-15
01 Oct 13:30Dosko DS 3 - Jupiter DS 20-420-25, 12-25, 18-25, 17-25