Team

Meisjes C1

Meisjes C 3e Klasse E Eerste helft

op deze pagina vind je alles over 

Meisjes C1

Nummer

Naam

Joy Verdouw
Gwen van Zuilen
Anne-Roos Bouwmeester
Alishya van Elleswijk
Amy Verkleij
Kyra Rietveld
Saar de Wit
Jasmijn Blonk
Robin van Wijngaarden

what do you wanna know?

over Meisjes C1

Trainer/coach

Marion van den Hoogen
Robin van der Laan

thuiswedstrijden

Zaterdags
12:00 uur – veld 3

trainingstijden

Dinsdag: 18:30 – 20:00 uur
Veld 3

Donderdag: 18:30 – 20:00 uur
Veld 2

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
08 Mar 19:15VTC Woerden MC 2 - Jupiter MC 1Thijs van der Polshal in Woerden
09 Mar 12:00Jupiter MC 1 - De Valk MC 1De Noort Syde in Oudewater
16 Mar 10:15Limes MC 4 - Jupiter MC 1Sporthal De Paperclip in Vleuten
23 Mar 12:00Jupiter MC 1 - VTC Woerden MC 2De Noort Syde in Oudewater
28 Mar 19:00Jupiter MC 1 - VV Utrecht MC 3De Noort Syde in Oudewater
30 Mar 13:00DVC MC 1 - Jupiter MC 1Dorpshuis Custwijck in Driebruggen

hoe doet Meisjes C1 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1DVC MC 11047373990592
2Jupiter MC 110332714919803
3VSTS MC 210322615933758
4DOS MC 110262119838801
5Timios MC 11010832627943
6Zovoc MC 3102238585995

De prestaties van Meisjes C1

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
17 Feb 12:00Jupiter MC 1 - DVC MC 11-321-25, 10-25, 25-20, 16-25
03 Feb 11:30De Valk MC 1 - Jupiter MC 12-325-20, 10-25, 25-13, 20-25, 9-15
20 Jan 12:00Jupiter MC 1 - Limes MC 43-121-25, 25-19, 25-16, 25-17
13 Jan 14:00VV Utrecht MC 3 - Jupiter MC 11-325-21, 15-25, 19-25, 19-25
16 Dec 16:00DOS MC 1 - Jupiter MC 13-128-26, 11-25, 25-11, 25-23
08 Dec 19:30Timios MC 1 - Jupiter MC 10-414-25, 15-25, 14-25, 15-25
25 Nov 12:00Jupiter MC 1 - VSTS MC 23-125-21, 17-25, 25-16, 25-23
18 Nov 14:00Zovoc MC 3 - Jupiter MC 10-421-25, 21-25, 18-25, 18-25
11 Nov 12:00Jupiter MC 1 - DOS MC 13-125-18, 25-13, 32-30, 13-25
04 Nov 10:45VSTS MC 2 - Jupiter MC 12-321-25, 25-20, 25-16, 22-25, 8-15