Team

Jongens B1

Jongens B 2e Klasse D Eerste helft

op deze pagina vind je alles over 

Jongens B1

Naam

Yannick van Halum
Robin Boere
Lucas van Dijk
Stijn van de Water
Stig Zuilen
Levy van der Vlist
Lars van ’t Riet
Jens de Wit
Xander Janssen
Duuk van Dam

 

what do you wanna know?

over Jongens B1

Trainer/coach

Ruben Hoogendoorn
Corjan Harkes

thuiswedstrijden

Zaterdags
13:00 uur – veld 1

trainingstijden

Dinsdag: 18:30 – 20:00 uur
Veld 1

Donderdag: 19:00 – 20:30 uur
Veld 1

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
06 Oct 19:15Jupiter JB 1 - VSTS JB 1De Noort Syde in Oudewater
14 Oct 19:00Castellum JB 2 - Jupiter JB 1De Arena in Alphen aan den rijn
22 Oct 13:00Jupiter JB 1 - VollinGo JB 1De Noort Syde in Oudewater
03 Nov 19:15Jupiter JB 1 - MVC JB 1De Noort Syde in Oudewater
05 Nov 12:30VSTS JB 1 - Jupiter JB 1De Sporthoeve in Bodegraven
12 Nov 10:30VollinGo JB 1 - Jupiter JB 1De Zebra in Gouda
19 Nov 13:00Jupiter JB 1 - Aspasia JB 1De Noort Syde in Oudewater
10 Dec 13:00Jupiter JB 1 - Castellum JB 2De Noort Syde in Oudewater

hoe doet Jongens B1 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1Aspasia JB 121080200129
2VollinGo JB 12544171169
3VSTS JB 114319676
4VTC Woerden JB 22445184186
5Castellum JB 22435156177
6Jupiter JB 12227159207
7MVC JB 111137395

De prestaties van Jongens B1

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
30 Sep 19:30Aspasia JB 1 - Jupiter JB 14-025-14, 25-8, 25-22, 25-17
17 Sep 11:00VTC Woerden JB 2 - Jupiter JB 13-225-22, 25-16, 20-25, 22-25, 15-10