Team

Heren 1

Heren 1e Klasse G

op deze pagina vind je alles over 

Heren 1

Nummer

Naam

Positie

Lengte

1 Jop Verweij Spelverdeler/Diagonaal 1,82 m
4 Robin van Achthoven Diagonaal 1,86 m
5 Remco Venhof Passer loper 1,93 m
6 Jordy van Schaik Midden 2,03 m
7 Ruben Hogendoorn Passer loper 1,87 m
8 Henk Maaijen Spelverdeler 1,92 m
9 Corjan Harkes Diagonaal 1,90 m
10 Robin van der Laan Passer loper 1,91 m
12 Giel van der Wijden Midden 1,96 m
13 Rik Maaijen Libero 1,77 m
Robert de Vries
Marien van Schothorst (gc)

what do you wanna know?

over heren 1

Trainer/coach

Arjen Dening

thuiswedstrijden

Zaterdags
17:00 uur – veld 1

trainingstijden

Dinsdag: 20:00 – 22:00 uur
veld 1

Donderdag: 20:30 – 22:00 uur
veld 1

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
08 Oct 17:00Jupiter HS 1 - DOS HS 1De Noort Syde in Oudewater
13 Oct 21:30Switch HS 1 - Jupiter HS 1Nieuw Welgelegen in Utrecht
22 Oct 17:00Jupiter HS 1 - VCV HS 3De Noort Syde in Oudewater
04 Nov 20:30Taurus HS 3 - Jupiter HS 1Kruisboog in Houten
19 Nov 17:00Jupiter HS 1 - VV Utrecht HS 5De Noort Syde in Oudewater
26 Nov 14:30Forkliftoccasion.com VIVES HS 2 - Jupiter HS 1IJsselhal in Ijsselstein ut
29 Nov 20:30VOC-Maarssen HS 1 - Jupiter HS 1Safari in Maarssen
10 Dec 17:00Jupiter HS 1 - Enervo HS 1De Noort Syde in Oudewater
17 Dec 14:30VollinGo HS 1 - Jupiter HS 1De Zebra in Gouda
14 Jan 17:00Jupiter HS 1 - Volleybaldingen.nl / Servia HS 1De Noort Syde in Oudewater

hoe doet heren 1 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1Thor HS 221080202130
2Tovo HS 2154010381
3Timios HS 12544169180
4VCH HS 22435172200
5VollinGo HS 3133210999
6VV Utrecht HS 62336196200
7VTC Woerden HS 32336174214
8Dosko HS 21223114113
9ZVH HS 3000000
10VollinGo HS 2100478100

De prestaties van heren 1

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
01 Oct 13:30Volleybaldingen.nl / Servia HS 1 - Jupiter HS 10-416-25, 23-25, 17-25, 12-25
17 Sep 17:00Jupiter HS 1 - VOC-Maarssen HS 12-325-15, 14-25, 22-25, 25-22, 14-16