Team

Heren 1

Heren 1e Klasse G

op deze pagina vind je alles over 

Heren 1

Nummer

Naam

Positie

Lengte

1 Jop Verweij Spelverdeler/Diagonaal 1,82 m
4 Robin van Achthoven Diagonaal 1,86 m
5 Remco Venhof Passer loper 1,93 m
6 Jordy van Schaik Midden 2,03 m
7 Ruben Hogendoorn Passer loper 1,87 m
8 Henk Maaijen Spelverdeler 1,92 m
9 Corjan Harkes Diagonaal 1,90 m
10 Robin van der Laan Passer loper 1,91 m
12 Giel van der Wijden Midden 1,96 m
13 Rik Maaijen Libero 1,77 m
Marien van Schothorst (gc)

what do you wanna know?

over heren 1

Trainer/coach

Vacature

thuiswedstrijden

Zaterdags
15:00 uur – veld 1

trainingstijden

Dinsdag: 20:00 – 22:00 uur
veld 1

Donderdag: 20:30 – 22:00 uur
veld 1

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
11 Dec 15:00Jupiter HS 1 - ZVH HS 3De Noort Syde in Oudewater
22 Jan 16:30Thor HS 2 - Jupiter HS 1De Waard in Bergambacht
29 Jan 15:00Jupiter HS 1 - VV Utrecht HS 6De Noort Syde in Oudewater
12 Feb 15:00Jupiter HS 1 - VTC Woerden HS 3De Noort Syde in Oudewater
19 Feb 15:00USV Protos HS 4 - Jupiter HS 1Olympos, De Uithof in Utrecht
12 Mar 15:00Jupiter HS 1 - Zovoc HS 2De Noort Syde in Oudewater
19 Mar 16:00DVC HS 1 - Jupiter HS 1Dorpshuis Custwijck in Driebruggen
26 Mar 15:00Jupiter HS 1 - VollinGo HS 2De Noort Syde in Oudewater
01 Apr 20:00ZVH HS 3 - Jupiter HS 1Swanla in Zevenhuizen zh
09 Apr 15:00Jupiter HS 1 - VCH HS 2De Noort Syde in Oudewater

hoe doet heren 1 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1Jupiter HS 1832267773622
2VollinGo HS 29312512847766
3Zovoc HS 27252110683616
4ZVH HS 37221812670597
5VTC Woerden HS 37191613655625
6USV Protos HS 46151413571555
7VV Utrecht HS 67131117582652
8Thor HS 2611916542562
9DVC HS 151119368496
10VCH HS 261123400600

De prestaties van heren 1

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
27 Nov 14:30VollinGo HS 2 - Jupiter HS 11-313-25, 25-23, 17-25, 19-25
20 Nov 15:00Jupiter HS 1 - DVC HS 14-025-16, 25-12, 25-8, 25-19
13 Nov 20:00Zovoc HS 2 - Jupiter HS 13-125-14, 25-17, 25-16, 24-26
06 Nov 15:00Jupiter HS 1 - USV Protos HS 44-025-15, 25-21, 25-15, 25-17
30 Oct 13:00VTC Woerden HS 3 - Jupiter HS 13-225-13, 23-25, 21-25, 25-23, 15-12
23 Oct 14:30VCH HS 2 - Jupiter HS 10-427-29, 9-25, 12-25, 14-25
21 Oct 21:00Jupiter HS 1 - VTC Woerden HS 33-223-25, 25-16, 25-16, 18-25, 15-9
09 Oct 13:00VV Utrecht HS 6 - Jupiter HS 10-416-25, 19-25, 16-25, 21-25
02 Oct 15:00Jupiter HS 1 - Thor HS 24-025-22, 25-18, 25-20, 25-23