Team

Heren 1

Heren 1e Klasse G

op deze pagina vind je alles over 

Heren 1

Nummer

Naam

Positie

Lengte

1 Jop Verweij Spelverdeler/Diagonaal 1,82 m
4 Robin van Achthoven Diagonaal 1,86 m
5 Remco Venhof Passer loper 1,93 m
6 Jordy van Schaik Midden 2,03 m
7 Ruben Hogendoorn Passer loper 1,87 m
8 Henk Maaijen Spelverdeler 1,92 m
9 Corjan Harkes Diagonaal 1,90 m
10 Robin van der Laan Passer loper 1,91 m
12 Giel van der Wijden Midden 1,96 m
13 Rik Maaijen Libero 1,77 m
Marien van Schothorst (gc)

what do you wanna know?

over heren 1

Trainer/coach

Vacature

thuiswedstrijden

Zaterdags
15:00 uur – veld 1

trainingstijden

Dinsdag: 20:00 – 22:00 uur
veld 1

Donderdag: 20:30 – 22:00 uur
veld 1

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

hoe doet heren 1 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1Jupiter HS 11766541716521378
2VollinGo HS 21654442214871366
3Thor HS 21757462416331391
4Zovoc HS 21546392614421372
5VTC Woerden HS 31851413216441533
6ZVH HS 31645393115421433
7USV Protos HS 41633293914591514
8VV Utrecht HS 61733284214571580
9DVC HS 11614135412671600
10VCH HS 2161195511431559

De prestaties van heren 1

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
07 May 15:00Jupiter HS 1 - ZVH HS 33-125-20, 25-23, 15-25, 25-16
16 Apr 16:30Thor HS 2 - Jupiter HS 14-025-21, 25-18, 25-19, 25-18
11 Apr 20:00VOLEVO HS 2 - Jupiter HS 13-221-25, 25-16, 21-25, 25-20, 19-17
09 Apr 15:00Jupiter HS 1 - VCH HS 24-025-10, 25-16, 25-15, 25-18
01 Apr 20:00ZVH HS 3 - Jupiter HS 13-219-25, 25-19, 22-25, 25-21, 15-12
26 Mar 15:00Jupiter HS 1 - VollinGo HS 24-025-21, 25-19, 25-18, 25-20
19 Mar 16:00DVC HS 1 - Jupiter HS 12-325-21, 18-25, 25-23, 13-25, 13-15
14 Mar 20:45Aspasia HS 2 - Jupiter HS 10-323-25, 14-25, 20-25
19 Feb 15:00USV Protos HS 4 - Jupiter HS 10-418-25, 22-25, 25-27, 20-25
15 Feb 20:30Jupiter HS 1 - Kratos '08 HS 63-025-10, 25-15, 25-17