Team

Heren 1

Heren Promotieklasse C

op deze pagina vind je alles over 

Heren 1

Nummer

Naam

Positie

Lengte

1 Jop Verweij Spelverdeler/Diagonaal 1,82 m
4 Robin van Achthoven Diagonaal 1,86 m
5 Remco Venhof Passer loper 1,93 m
7 Ruben Hogendoorn Passer loper 1,87 m
9 Corjan Harkes Diagonaal 1,90 m
10 Robin van der Laan Passer loper 1,91 m
12 Giel van der Wijden Midden 1,96 m
13 Rik Maaijen Libero 1,77 m
Robert de Vries
Marien van Schothorst (gc)

what do you wanna know?

over heren 1

Trainer/coach

Arjen Dening

thuiswedstrijden

Zaterdags
16:00 uur – veld 1

trainingstijden

Dinsdag: 20:00 – 22:00 uur
veld 1

Donderdag: 20:30 – 22:00 uur
veld 1

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
24 Feb 16:30VCH HS 1 - Jupiter HS 1Concordia in Haastrecht
02 Mar 16:30Koster Verhuizingen VSTS HS 1 - Jupiter HS 1De Sporthoeve in Bodegraven
09 Mar 14:00Jupiter HS 1 - VIVES HS 3De Noort Syde in Oudewater
16 Mar 14:30VollinGo HS 1 - Jupiter HS 1De Zebra in Gouda
23 Mar 18:00Jupiter HS 1 - Majella HS 1De Noort Syde in Oudewater
05 Apr 21:15Atalante HS 1 - Jupiter HS 1De Boei in Vinkeveen
09 Apr 20:30Jupiter HS 1 - AVV Keistad HS 2De Bosrand in Benschop

hoe doet heren 1 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1AVV Keistad HS 2156954614911124
2Enervo HS 11653422315211378
3Jupiter HS 11548412314331322
4VollinGo HS 11445372213711213
5Waterlanders HS 11438312712921271
6Majella HS 11538333214151413
7VV Utrecht HS 51530284014481518
8VIVES HS 31628264514611573
9Koster Verhuizingen VSTS HS 11527243913521414
10Taurus HS 31624214513101538
11VCH HS 11420263412481371
12Atalante HS 11520184512961503

De prestaties van heren 1

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
17 Feb 18:00Jupiter HS 1 - VCH HS 14-025-14, 25-13, 25-23, 25-21
03 Feb 16:00Waterlanders HS 1 - Jupiter HS 10-418-25, 18-25, 14-25, 21-25
26 Jan 21:30Enervo HS 1 - Jupiter HS 14-025-18, 25-21, 25-23, 25-19
20 Jan 18:00Jupiter HS 1 - Taurus HS 34-025-11, 25-12, 25-20, 25-18
13 Jan 16:00VV Utrecht HS 5 - Jupiter HS 12-325-22, 25-18, 14-25, 15-25, 12-15
20 Dec 20:00AVV Keistad HS 2 - Jupiter HS 13-125-21, 25-18, 19-25, 25-13
16 Dec 16:00Jupiter HS 1 - Atalante HS 14-025-13, 25-17, 25-19, 25-18
12 Dec 20:30Jupiter HS 1 - VV Utrecht HS 51-321-25, 19-25, 16-25, 25-22
08 Dec 21:30Majella HS 1 - Jupiter HS 12-320-25, 25-20, 25-13, 18-25, 9-15
30 Nov 21:00Jupiter HS 1 - Switch Hooglanderveen HS 13-118-25, 25-16, 25-19, 25-22