Team

Heren 1

Heren 1e Klasse G

op deze pagina vind je alles over 

Heren 1

Nummer

Naam

Positie

Lengte

1 Jop Verweij Spelverdeler/Diagonaal 1,82 m
4 Robin van Achthoven Diagonaal 1,86 m
5 Remco Venhof Passer loper 1,93 m
6 Jordy van Schaik Midden 2,03 m
7 Ruben Hogendoorn Passer loper 1,87 m
8 Henk Maaijen Spelverdeler 1,92 m
9 Corjan Harkes Diagonaal 1,90 m
10 Robin van der Laan Passer loper 1,91 m
12 Giel van der Wijden Midden 1,96 m
13 Rik Maaijen Libero 1,77 m
Robert de Vries
Marien van Schothorst (gc)

what do you wanna know?

over heren 1

Trainer/coach

Arjen Dening

thuiswedstrijden

Zaterdags
17:00 uur – veld 1

trainingstijden

Dinsdag: 20:00 – 22:00 uur
veld 1

Donderdag: 20:30 – 22:00 uur
veld 1

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
28 Jan 17:00Jupiter HS 1 - Switch HS 1De Noort Syde in Oudewater
02 Feb 21:15VCV HS 3 - Jupiter HS 1West in Veenendaal
08 Feb 21:00Klein Berlijn - USV Protos HS 3 - Jupiter HS 1Olympos, De Uithof in Utrecht
11 Feb 17:00Jupiter HS 1 - Taurus HS 3De Noort Syde in Oudewater
25 Feb 17:00Jupiter HS 1 - Klein Berlijn - USV Protos HS 3De Noort Syde in Oudewater
11 Mar 18:00VV Utrecht HS 5 - Jupiter HS 1Galgenwaard Sportcentrum in Utrecht
18 Mar 17:00Jupiter HS 1 - Forkliftoccasion.com VIVES HS 2De Noort Syde in Oudewater
25 Mar 15:30Enervo HS 1 - Jupiter HS 1Steinheim in Doorn
01 Apr 17:00Jupiter HS 1 - VollinGo HS 1De Noort Syde in Oudewater
15 Apr 19:00VOC-Maarssen HS 1 - Jupiter HS 1Bloemstede in Maarssen

hoe doet heren 1 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1ZVH HS 312544351165865
2Thor HS 2833276792595
3Timios HS 1113328191007971
4Dosko HS 210322717995903
5VTC Woerden HS 31132272010361013
6VollinGo HS 3112622251009994
7Tovo HS 210191725862940
8VollinGo HS 21319163710351231
9VV Utrecht HS 6111211369431068
10VCH HS 295432636900

De prestaties van heren 1

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
24 Jan 20:30Jupiter HS 1 - VCV HS 31-323-25, 27-29, 20-25, 25-19
21 Jan 18:00DOS HS 1 - Jupiter HS 10-419-25, 14-25, 20-25, 16-25
14 Jan 17:00Jupiter HS 1 - Volleybaldingen.nl / Servia HS 11-320-25, 21-25, 20-25, 25-20
17 Dec 14:30VollinGo HS 1 - Jupiter HS 11-321-25, 27-25, 18-25, 16-25
10 Dec 17:00Jupiter HS 1 - Enervo HS 13-222-25, 25-19, 25-20, 25-27, 15-13
29 Nov 20:30VOC-Maarssen HS 1 - Jupiter HS 13-125-23, 25-15, 20-25, 25-16
26 Nov 14:30Forkliftoccasion.com VIVES HS 2 - Jupiter HS 13-125-22, 20-25, 25-23, 25-23
19 Nov 17:00Jupiter HS 1 - VV Utrecht HS 51-324-26, 25-22, 23-25, 17-25
04 Nov 20:30Taurus HS 3 - Jupiter HS 11-323-25, 23-25, 25-22, 19-25
13 Oct 21:30Switch HS 1 - Jupiter HS 11-322-25, 24-26, 25-21, 18-25