Team

Heren 3

Heren 3e Klasse P

op deze pagina vind je alles over 

Heren 3

Nummer

Naam

Positie

20 Adrie Boere Passer loper
21 Ad Verbree Diagonaal
22 Marco Rietveld Diagonaal
23 Theo de Goeij Spelverdeler
25 Gijs van Zandwijk Spelverdeler
26 Jeroen de Goeij Passer loper
27 Simon Rietveld Midden
28 Michel de Goeij Midden

what do you wanna know?

over heren 3

Trainer/coach

Nanne Boersma

thuiswedstrijden

Zaterdags
15:00 uur – veld 3

trainingstijden

Woensdag
19:30 – 21:00 uur
Veld 1

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
08 Oct 15:00Jupiter HS 3 - Cratos HS 2De Noort Syde in Oudewater
22 Oct 13:00USV Protos HS 6 - Jupiter HS 3Olympos, De Uithof in Utrecht
05 Nov 00:00Jupiter HS 3 - VIVES HS 8De Noort Syde in Oudewater
12 Nov 13:00Shot HS 4 - Jupiter HS 3Interwey in Culemborg
19 Nov 15:00Jupiter HS 3 - Enervo HS 3De Noort Syde in Oudewater
26 Nov 17:30NVC HS 2 - Jupiter HS 3Merwestein in Nieuwegein
10 Dec 15:00Jupiter HS 3 - VC Houten HS 2De Noort Syde in Oudewater
16 Dec 21:30Werkhoven HS 1 - Jupiter HS 3Het Kwartier in Werkhoven
14 Jan 15:00Jupiter HS 3 - Taurus HS 5De Noort Syde in Oudewater
20 Jan 21:30Cratos HS 2 - Jupiter HS 3Kockengen in Kockengen

hoe doet heren 3 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1Monza HS 321080200138
2Punch HS 82971182144
3Punch HS 7154010060
3Inter Rijswijk HS 8154010060
5Kalinko HS 62445183190
6VVV Delta HS 62435157171
7Zovoc HS 42435159176
8Velo HS 42227157207
9Kratos '08 HS 92117153182
10Sovicos HS 42117131194

De prestaties van heren 3

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
01 Oct 19:00Taurus HS 5 - Jupiter HS 34-025-10, 25-12, 25-16, 25-16
17 Sep 15:00Jupiter HS 3 - Servia HS 41-325-21, 13-25, 18-25, 27-29