Team

Heren 3

Heren 3e Klasse P

op deze pagina vind je alles over 

Heren 3

Nummer

Naam

Positie

20 Adrie Boere Passer loper
21 Ad Verbree Diagonaal
22 Marco Rietveld Diagonaal
23 Theo de Goeij Spelverdeler
25 Gijs van Zandwijk Spelverdeler
26 Jeroen de Goeij Passer loper
27 Simon Rietveld Midden
28 Michel de Goeij Midden

what do you wanna know?

over heren 3

Trainer/coach

Nanne Boersma

thuiswedstrijden

Zaterdags
17:00 uur – veld 3

trainingstijden

Woensdag
19:30 – 21:00 uur
Veld 1

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

hoe doet heren 3 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1Castellum HS 3188567517711120
2Scarabee HS 21869551817211456
3Waterlanders HS 31963532818271553
4Jupiter HS 31646392814931375
5Servylo HS 21644363214621393
6Zovoc HS 41630254213091503
7MVC HS 11525214112461446
8Aspasia HS 31829265014831719
9Timios HS 41623214612801529
10VCO HS 21417154211161331
11ZVH HS 484329505788

De prestaties van heren 3

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
20 May 19:15VCO HS 2 - Jupiter HS 3Vervallen-
11 May 21:00MVC HS 1 - Jupiter HS 33-129-27, 27-25, 25-19, 15-25
07 May 17:00Jupiter HS 3 - Castellum HS 31-321-25, 24-26, 19-25, 25-22
22 Apr 21:15Aspasia HS 3 - Jupiter HS 3Vervallen-
16 Apr 14:15ZVH HS 4 - Jupiter HS 3Vervallen-
09 Apr 17:00Jupiter HS 3 - Scarabee HS 21-323-25, 21-25, 25-21, 19-25
01 Apr 21:00Castellum HS 3 - Jupiter HS 34-025-22, 25-20, 25-22, 25-9
26 Mar 17:00Jupiter HS 3 - VCO HS 24-025-18, 25-19, 25-23, 25-21
12 Mar 17:00Jupiter HS 3 - ZVH HS 44-025-14, 25-11, 25-15, 25-5
08 Mar 20:30Waterlanders HS 3 - Jupiter HS 33-118-25, 25-12, 25-18, 26-24