Team

Heren 3

Heren 3e Klasse P

op deze pagina vind je alles over 

Heren 3

Nummer

Naam

Positie

20 Adrie Boere Passer loper
21 Ad Verbree Diagonaal
22 Marco Rietveld Diagonaal
23 Theo de Goeij Spelverdeler
25 Gijs van Zandwijk Spelverdeler
26 Jeroen de Goeij Passer loper
27 Simon Rietveld Midden
28 Michel de Goeij Midden

what do you wanna know?

over heren 3

Trainer/coach

Nanne Boersma

thuiswedstrijden

Zaterdags
15:00 uur – veld 3

trainingstijden

Woensdag
19:30 – 21:00 uur
Veld 1

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
28 Jan 15:00Jupiter HS 3 - Boni HS 3De Noort Syde in Oudewater
11 Feb 14:30VIVES HS 8 - Jupiter HS 3IJsselhal in Ijsselstein ut
15 Feb 19:00Jupiter HS 3 - Shot HS 4De Noort Syde in Oudewater
25 Feb 15:00Jupiter HS 3 - USV Protos HS 6De Noort Syde in Oudewater
04 Mar 11:30Boni HS 3 - Jupiter HS 3Nieuw Welgelegen in Utrecht
10 Mar 21:30Enervo HS 3 - Jupiter HS 3Steinheim in Doorn
15 Mar 19:30Jupiter HS 3 - NVC HS 2De Noort Syde in Oudewater
21 Mar 19:30Werkhoven HS 1 - Jupiter HS 3Het Kwartier in Werkhoven
24 Mar 19:30VC Houten HS 2 - Jupiter HS 3De Molenwiek in Houten
01 Apr 15:00Jupiter HS 3 - Werkhoven HS 1De Noort Syde in Oudewater

hoe doet heren 3 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1Inter Rijswijk HS 811524131088689
2Punch HS 7124437141151946
3Monza HS 3113932141048873
4Punch HS 810302416891801
5Zovoc HS 41228242710311091
6Velo HS 410252122884916
7Kratos '08 HS 910191526850902
8Kalinko HS 6111916298741001
9VVV Delta HS 6111110357781060
10Sovicos HS 41287418591175

De prestaties van heren 3

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
20 Jan 21:30Cratos HS 2 - Jupiter HS 34-025-22, 25-15, 25-14, 25-15
14 Jan 15:00Jupiter HS 3 - Taurus HS 53-123-25, 25-20, 25-18, 25-21
10 Dec 15:00Jupiter HS 3 - VC Houten HS 23-125-18, 25-18, 17-25, 25-17
26 Nov 17:30NVC HS 2 - Jupiter HS 30-414-25, 10-25, 21-25, 22-25
19 Nov 15:00Jupiter HS 3 - Enervo HS 34-025-14, 27-25, 25-9, 25-23
12 Nov 13:00Shot HS 4 - Jupiter HS 31-317-25, 22-25, 25-16, 17-25
05 Nov 15:00Jupiter HS 3 - VIVES HS 84-025-22, 25-12, 25-12, 25-21
22 Oct 13:00USV Protos HS 6 - Jupiter HS 33-125-16, 25-22, 19-25, 25-20
08 Oct 15:00Jupiter HS 3 - Cratos HS 23-125-19, 25-16, 25-23, 14-25
01 Oct 19:00Taurus HS 5 - Jupiter HS 34-025-10, 25-12, 25-16, 25-16