Team

Heren 3

Heren 3e Klasse P

op deze pagina vind je alles over 

Heren 3

Nummer

Naam

Positie

20 Adrie Boere Passer loper
21 Ad Verbree Midden
22 Marco Rietveld Diagonaal
23 Theo de Goeij Spelverdeler
24 Wim Westland Spelverdeler
26 Jeroen de Goeij Passer loper
27 Simon Rietveld Midden
28 Michel de Goeij Midden

what do you wanna know?

over heren 3

Trainer/coach

Nanne Boersma

thuiswedstrijden

Zaterdags
17:00 uur – veld 3

trainingstijden

Woensdag
19:30 – 21:00 uur
Veld 1

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
11 Dec 17:00Jupiter HS 3 - Castellum HS 3De Noort Syde in Oudewater
17 Dec 19:15VCO HS 2 - Jupiter HS 3De Cuyl in Oegstgeest
12 Jan 21:00MVC HS 1 - Jupiter HS 3De Zuidplas in Moordrecht
21 Jan 21:15Aspasia HS 3 - Jupiter HS 3De Ridderhof in Koudekerk aan den rijn
29 Jan 17:00Jupiter HS 3 - Servylo HS 2De Noort Syde in Oudewater
12 Feb 17:00Jupiter HS 3 - Zovoc HS 4De Noort Syde in Oudewater
19 Feb 16:00Jupiter HS 3 - Timios HS 4De Noort Syde in Oudewater
08 Mar 20:30Waterlanders HS 3 - Jupiter HS 3De Steupel in Nieuwkoop
12 Mar 17:00Jupiter HS 3 - ZVH HS 4De Noort Syde in Oudewater
18 Mar 19:30Timios HS 4 - Jupiter HS 3De Plataan in Boskoop

hoe doet heren 3 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1Scarabee HS 2935289879722
2Castellum HS 3734271699391
3Servylo HS 29282315856747
4Jupiter HS 3622198591530
5Zovoc HS 48191618692755
6Waterlanders HS 36171511571522
7Aspasia HS 39151324728831
8MVC HS 19141125719850
9Timios HS 48111023617752
10VCO HS 266519442566
11ZVH HS 454317359487

De prestaties van heren 3

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
27 Nov 20:00Zovoc HS 4 - Jupiter HS 33-223-25, 25-22, 21-25, 25-21, 15-11
06 Nov 17:00Jupiter HS 3 - Waterlanders HS 33-225-22, 15-25, 26-24, 17-25, 16-14
08 Oct 21:15Servylo HS 2 - Jupiter HS 33-219-25, 20-25, 25-13, 25-19, 15-6
02 Oct 15:00Jupiter HS 3 - Aspasia HS 34-025-15, 25-20, 25-16, 25-20
25 Sep 15:00Jupiter HS 3 - MVC HS 14-025-8, 25-16, 25-22, 25-12
17 Sep 19:45Scarabee HS 2 - Jupiter HS 30-417-25, 20-25, 19-25, 22-25