Team

Recreanten d2

op deze pagina vind je alles over 

Recreanten dames 2

Nummer

Naam

Positie

what do you wanna know?

over recreanten dames 2

Trainer/coach

thuiswedstrijden

Woensdag
21:00 – 22:30 uur
Veld 1

trainingstijden

Dinsdag
21:00 – 22:30 uur
Veld 1

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
09 Dec 20:30Animo '72 DR 1 - Jupiter DR 2Milandhof in Zegveld
12 Jan 21:30Jupiter DR 2 - Jupiter DR 1De Noort Syde in Oudewater
28 Jan 19:30Bevoc DR 1 - Jupiter DR 2De Bosrand in Benschop
02 Feb 21:30Jupiter DR 1 - Jupiter DR 2De Noort Syde in Oudewater
25 Feb 21:30Tovo DR 2 - Jupiter DR 2Lunetten in Utrecht
16 Mar 21:30Jupiter DR 2 - Lunetten DR 2De Noort Syde in Oudewater
24 Mar 19:15Shot DR 2 - Jupiter DR 2Interwey in Culemborg
06 Apr 21:30Jupiter DR 2 - Univé-LVV DR 2De Noort Syde in Oudewater

hoe doen de recreanten dames 2 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1Lunetten DR 2517173481329
2Jupiter DR 1516164480381
3Tovo DR 2513137451395
4Univé-LVV DR 24997355316
5Shot DR 24888354340
6Jupiter DR 265519416564
7Bevoc DR 144412303378
8Animo '72 DR 154416346483

De prestaties van de recreanten dames 2

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
24 Nov 21:30Jupiter DR 2 - Bevoc DR 12-225-20, 25-12, 24-26, 19-25
11 Nov 20:30Univé-LVV DR 2 - Jupiter DR 24-025-12, 25-20, 25-19, 25-13
05 Nov 19:30Lunetten DR 2 - Jupiter DR 24-025-11, 25-6, 25-18, 25-10
27 Oct 21:30Jupiter DR 2 - Tovo DR 20-47-25, 16-25, 10-25, 18-25
06 Oct 21:30Jupiter DR 2 - Shot DR 21-311-25, 19-25, 15-25, 25-13
29 Sep 21:30Jupiter DR 2 - Animo '72 DR 12-225-23, 25-20, 23-25, 20-25