Team

Recreanten d2

op deze pagina vind je alles over 

Recreanten dames 2

Nummer

Naam

Positie

what do you wanna know?

over recreanten dames 2

Trainer/coach

thuiswedstrijden

Woensdag
21:00 – 22:30 uur
Veld 1

trainingstijden

Dinsdag
21:00 – 22:30 uur
Veld 1

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
08 Feb 21:30Jupiter DR 2 - VIVES DR 1De Noort Syde in Oudewater
24 Feb 21:30Tovo DR 2 - Jupiter DR 2Lunetten in Utrecht
10 Mar 20:00VSTS DR 1 - Jupiter DR 2De Sporthoeve in Bodegraven
15 Mar 21:30Jupiter DR 2 - Bevoc DR 1De Noort Syde in Oudewater
23 Mar 19:15Shot DR 2 - Jupiter DR 2Interwey in Culemborg
29 Mar 21:30Jupiter DR 2 - Animo '72 DR 1De Noort Syde in Oudewater
05 Apr 21:30Jupiter DR 2 - Lunetten DR 2De Noort Syde in Oudewater
14 Apr 19:30Lunetten DR 2 - Jupiter DR 2Safari in Maarssen

hoe doen de recreanten dames 2 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1VIVES DR 1934342891478
2Shot DR 210252515872730
3Tovo DR 29242412779719
4Lunetten DR 2723235671456
5Univé-LVV DR 27141414600583
6Jupiter DR 28141418643694
7VSTS DR 188824515760
8Animo '72 DR 173325494677
9Bevoc DR 193333519887

De prestaties van de recreanten dames 2

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
25 Jan 21:30Jupiter DR 2 - VSTS DR 12-216-25, 25-14, 22-25, 25-16
16 Jan 20:00Univé-LVV DR 2 - Jupiter DR 23-125-16, 25-13, 25-16, 18-25
11 Jan 21:30Jupiter DR 2 - Tovo DR 21-322-25, 25-18, 22-25, 18-25
07 Dec 21:30Jupiter DR 2 - Shot DR 20-415-25, 16-25, 13-25, 13-25
01 Dec 20:30Animo '72 DR 1 - Jupiter DR 20-422-25, 9-25, 13-25, 17-25
21 Oct 19:00VIVES DR 1 - Jupiter DR 24-025-13, 25-15, 25-15, 25-14
14 Oct 19:30Bevoc DR 1 - Jupiter DR 20-422-25, 24-26, 7-25, 19-25
05 Oct 21:30Jupiter DR 2 - Univé-LVV DR 22-219-25, 25-21, 26-24, 13-25