Team

Recreanten d2

op deze pagina vind je alles over 

Recreanten dames 2

Nummer

Naam

Positie

what do you wanna know?

over recreanten dames 2

Trainer/coach

thuiswedstrijden

Woensdag
21:00 – 22:30 uur
Veld 1

trainingstijden

Dinsdag
21:00 – 22:30 uur
Veld 1

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

hoe doen de recreanten dames 2 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1Jupiter DR 111383861064773
2Lunetten DR 214484881356867
3Tovo DR 21331312111631074
4Univé-LVV DR 21225252310271003
5Shot DR 21325252711071098
6Jupiter DR 2131717359651186
7Animo '72 DR 1131313399441205
8Bevoc DR 11377458521272

De prestaties van de recreanten dames 2

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
06 Apr 21:30Jupiter DR 2 - Univé-LVV DR 22-216-25, 25-20, 16-25, 25-13
24 Mar 19:15Shot DR 2 - Jupiter DR 21-314-25, 21-25, 21-25, 25-19
16 Mar 21:30Jupiter DR 2 - Lunetten DR 20-419-25, 7-25, 8-25, 9-25
03 Mar 20:30Animo '72 DR 1 - Jupiter DR 22-225-20, 18-25, 25-21, 19-25
25 Feb 21:30Tovo DR 2 - Jupiter DR 22-225-16, 25-21, 24-26, 19-25
02 Feb 21:30Jupiter DR 1 - Jupiter DR 24-025-8, 25-16, 25-19, 25-12
28 Jan 19:30Bevoc DR 1 - Jupiter DR 21-325-21, 16-25, 22-25, 15-25
24 Nov 21:30Jupiter DR 2 - Bevoc DR 12-225-20, 25-12, 24-26, 19-25
11 Nov 20:30Univé-LVV DR 2 - Jupiter DR 24-025-12, 25-20, 25-19, 25-13
05 Nov 19:30Lunetten DR 2 - Jupiter DR 24-025-11, 25-6, 25-18, 25-10