Team

Recreanten d1

op deze pagina vind je alles over 

Recreanten dames 1

Nummer

Naam

Positie

what do you wanna know?

over recreanten dames 1

Trainer/coach

thuiswedstrijden

Woensdag
21:00 – 22:30 uur
Veld 1

trainingstijden

Dinsdag
21:00 – 22:30 uur
Veld 1

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

hoe doen de recreanten dames 1 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1Jupiter DR 111383861064773
2Lunetten DR 214484881356867
3Tovo DR 21331312111631074
4Univé-LVV DR 21225252310271003
5Shot DR 21325252711071098
6Jupiter DR 2131717359651186
7Animo '72 DR 1131313399441205
8Bevoc DR 11377458521272

De prestaties van de recreanten dames 1

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
11 Apr 21:00Bevoc DR 1 - Jupiter DR 10-411-25, 21-25, 6-25, 19-25
07 Apr 19:15Shot DR 2 - Jupiter DR 10-413-25, 19-25, 17-25, 7-25
30 Mar 21:30Jupiter DR 1 - Animo '72 DR 14-025-20, 25-22, 25-18, 25-7
09 Mar 21:30Jupiter DR 1 - Shot DR 24-025-20, 25-19, 25-19, 25-12
11 Feb 19:30Lunetten DR 2 - Jupiter DR 12-225-21, 25-13, 18-25, 19-25
02 Feb 21:30Jupiter DR 1 - Jupiter DR 24-025-8, 25-16, 25-19, 25-12
26 Nov 21:30Tovo DR 2 - Jupiter DR 10-416-25, 23-25, 20-25, 21-25
10 Nov 21:30Jupiter DR 1 - Lunetten DR 21-317-25, 18-25, 25-13, 23-25
03 Nov 21:30Jupiter DR 1 - Univé-LVV DR 24-025-16, 25-21, 25-20, 25-15
28 Oct 20:30Animo '72 DR 1 - Jupiter DR 10-416-25, 20-25, 10-25, 12-25