Team

Recreanten d1

op deze pagina vind je alles over 

Recreanten dames 1

Nummer

Naam

Positie

what do you wanna know?

over recreanten dames 1

Trainer/coach

thuiswedstrijden

Woensdag
21:00 – 22:30 uur
Veld 1

trainingstijden

Dinsdag
21:00 – 22:30 uur
Veld 1

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
10 Feb 21:30Tovo DR 1 - Jupiter DR 1Lunetten in Utrecht
01 Mar 21:30Jupiter DR 1 - ZVH DR 1De Noort Syde in Oudewater
24 Mar 19:30Servylo DR 1 - Jupiter DR 1De Mammoet in Gouda
03 Apr 20:30Servia DR 4 - Jupiter DR 1Helsdingen in Vianen ut
14 Apr 21:00DVC DR 1 - Jupiter DR 1Dorpshuis Custwijck in Driebruggen
19 Apr 21:30Jupiter DR 1 - VIVES DR 2De Noort Syde in Oudewater

hoe doen de recreanten dames 1 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1VIVES DR 1934342891478
2Shot DR 210252515872730
3Tovo DR 29242412779719
4Lunetten DR 2723235671456
5Univé-LVV DR 27141414600583
6Jupiter DR 28141418643694
7VSTS DR 188824515760
8Animo '72 DR 173325494677
9Bevoc DR 193333519887

De prestaties van de recreanten dames 1

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
24 Jan 20:00Til '90 DR 1 - Jupiter DR 12-225-22, 25-16, 15-25, 23-25
18 Jan 21:30Jupiter DR 1 - Servylo DR 10-422-25, 22-25, 14-25, 20-25
14 Dec 21:30Jupiter DR 1 - DVC DR 12-219-25, 25-22, 25-22, 15-25
30 Nov 21:30Jupiter DR 1 - Servia DR 40-43-25, 8-25, 9-25, 22-25
25 Nov 19:00VIVES DR 2 - Jupiter DR 14-027-25, 25-12, 25-16, 25-11
16 Nov 21:30Jupiter DR 1 - Tovo DR 11-320-25, 17-25, 26-24, 13-25
09 Nov 21:30Jupiter DR 1 - Til '90 DR 13-125-23, 25-20, 25-17, 15-25
02 Nov 21:15ZVH DR 1 - Jupiter DR 13-125-21, 25-23, 25-15, 16-25