Team

Recreanten d1

op deze pagina vind je alles over 

Recreanten dames 1

Nummer

Naam

Positie

what do you wanna know?

over recreanten dames 1

Trainer/coach

thuiswedstrijden

Woensdag
21:00 – 22:30 uur
Veld 1

trainingstijden

Dinsdag
21:00 – 22:30 uur
Veld 1

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
08 Dec 21:30Jupiter DR 1 - Bevoc DR 1De Noort Syde in Oudewater
12 Jan 21:30Jupiter DR 2 - Jupiter DR 1De Noort Syde in Oudewater
19 Jan 21:30Jupiter DR 1 - Tovo DR 2De Noort Syde in Oudewater
26 Jan 21:30Jupiter DR 1 - Animo '72 DR 1De Noort Syde in Oudewater
02 Feb 21:30Jupiter DR 1 - Jupiter DR 2De Noort Syde in Oudewater
11 Feb 19:30Lunetten DR 2 - Jupiter DR 1Safari in Maarssen
18 Feb 19:30Bevoc DR 1 - Jupiter DR 1De Bosrand in Benschop
09 Mar 21:30Jupiter DR 1 - Shot DR 2De Noort Syde in Oudewater
07 Apr 19:15Shot DR 2 - Jupiter DR 1Interwey in Culemborg

hoe doen de recreanten dames 1 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1Lunetten DR 2517173481329
2Jupiter DR 1516164480381
3Tovo DR 2513137451395
4Univé-LVV DR 24997355316
5Shot DR 24888354340
6Jupiter DR 265519416564
7Bevoc DR 144412303378
8Animo '72 DR 154416346483

De prestaties van de recreanten dames 1

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
26 Nov 21:30Tovo DR 2 - Jupiter DR 10-416-25, 23-25, 20-25, 21-25
10 Nov 21:30Jupiter DR 1 - Lunetten DR 21-317-25, 18-25, 25-13, 23-25
03 Nov 21:30Jupiter DR 1 - Univé-LVV DR 24-025-16, 25-21, 25-20, 25-15
28 Oct 20:30Animo '72 DR 1 - Jupiter DR 10-416-25, 20-25, 10-25, 12-25
07 Oct 20:30Univé-LVV DR 2 - Jupiter DR 11-320-25, 25-22, 19-25, 19-25