Team

dames 5

Dames 3e Klasse Q

op deze pagina vind je alles over 

Dames 5

Nummer

Naam

Positie

Lengte

8 Milou Verleun
21 Simone Erkelens-Rietveld Spelverdeler 1,70 m
22 Bianca van Wilgen Passer loper 1,83 m
23 Linda Hoogenboom Spelverdeler 1,64 m
24 Brianne Vergeer Diagonaal 1,77 m
27 Frances van den Hoogen Midden 1,70 m
28 Danielle Vergeer-Spruijt Passer loper 1,65 m
29 Nathalie Lokhorst – de Jong Midden 1,77 m
Judith Boere
Tamara Timmermans

what do you wanna know?

over dames 5

Trainer/coach

Marijke Vergeer

thuiswedstrijden

Zaterdags
17:00 uur – veld 2

trainingstijden

Maandag
20:00- 21:30 uur
Veld 1

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
08 Oct 17:00Jupiter DS 5 - Univé-LVV DS 1De Noort Syde in Oudewater
14 Oct 19:30Bevoc DS 2 - Jupiter DS 5De Bosrand in Benschop
19 Oct 21:00Jupiter DS 5 - VTC Woerden DS 6Thijs van der Polshal in Woerden
22 Oct 17:00Jupiter DS 5 - OKV DS 2De Noort Syde in Oudewater
04 Nov 21:30Boni DS 6 - Jupiter DS 5Galgenwaard Sportcentrum in Utrecht
14 Nov 20:30Jupiter DS 5 - De Valk DS 1De Noort Syde in Oudewater
10 Dec 17:00Jupiter DS 5 - DVC DS 3De Noort Syde in Oudewater
16 Dec 20:00MVC DS 1 - Jupiter DS 5De Zuidplas in Moordrecht
14 Jan 17:00Jupiter DS 5 - Limes DS 8De Noort Syde in Oudewater
21 Jan 17:00Univé-LVV DS 1 - Jupiter DS 5De Wiekslag in Lopik

hoe doet dames 5 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1Univé-LVV DS 1154010065
2OKV DS 2154010069
3MVC DS 1143110192
4Limes DS 813329789
5Bevoc DS 22336177194
6Jupiter DS 512238997
7Boni DS 6122394108
8DVC DS 3111392101
9De Valk DS 1000000
10VSTS DS 4100465100

De prestaties van dames 5

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
30 Sep 19:15Limes DS 8 - Jupiter DS 53-216-25, 25-22, 25-13, 16-25, 15-4