Team

dames 5

Dames 3e Klasse Q

op deze pagina vind je alles over 

Dames 5

Nummer

Naam

Positie

Lengte

8 Milou Verleun
21 Simone Erkelens-Rietveld Spelverdeler 1,70 m
22 Bianca van Wilgen Passer loper 1,83 m
23 Linda Hoogenboom Spelverdeler 1,64 m
24 Brianne Vergeer Diagonaal 1,77 m
27 Frances van den Hoogen Midden 1,70 m
28 Danielle Vergeer-Spruijt Passer loper 1,65 m
29 Nathalie Lokhorst – de Jong Midden 1,77 m
Judith Boere
Tamara Timmermans

what do you wanna know?

over dames 5

Trainer/coach

Marijke Vergeer

thuiswedstrijden

Zaterdags
17:00 uur – veld 2

trainingstijden

Maandag
20:00- 21:30 uur
Veld 1

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
04 Feb 14:00OKV DS 2 - Jupiter DS 5De Kroon in Harmelen
06 Feb 20:30Jupiter DS 5 - VSTS DS 4De Noort Syde in Oudewater
11 Feb 17:00Jupiter DS 5 - Boni DS 6De Noort Syde in Oudewater
06 Mar 21:00VSTS DS 4 - Jupiter DS 5De Sporthoeve in Bodegraven
18 Mar 17:00Jupiter DS 5 - MVC DS 1De Noort Syde in Oudewater
25 Mar 18:00DVC DS 3 - Jupiter DS 5Dorpshuis Custwijck in Driebruggen
03 Apr 20:30Jupiter DS 5 - Bevoc DS 2De Noort Syde in Oudewater
15 Apr 15:30De Valk DS 1 - Jupiter DS 5Hofland in Montfoort

hoe doet dames 5 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1OKV DS 21044355981637
2MVC DS 110383111978788
3Univé-LVV DS 110342814939792
4De Valk DS 110272319914847
5DVC DS 3112724259931049
6VSTS DS 410242122902906
7Boni DS 610221823797894
8Bevoc DS 2111715328901033
9Limes DS 810121232784997
10Jupiter DS 51010933721956

De prestaties van dames 5

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
21 Jan 17:00Univé-LVV DS 1 - Jupiter DS 54-025-11, 25-11, 25-14, 25-13
14 Jan 17:00Jupiter DS 5 - Limes DS 83-126-24, 22-25, 25-20, 25-11
16 Dec 20:00MVC DS 1 - Jupiter DS 54-025-12, 25-15, 25-23, 25-23
10 Dec 17:00Jupiter DS 5 - DVC DS 32-325-12, 25-11, 9-25, 13-25, 14-16
29 Nov 20:00Jupiter DS 5 - OKV DS 20-413-25, 10-25, 14-25, 13-25
28 Nov 20:30Jupiter DS 5 - VSTS DS 41-321-25, 25-27, 25-22, 19-25
14 Nov 20:30Jupiter DS 5 - De Valk DS 11-315-25, 16-25, 15-25, 25-17
04 Nov 21:30Boni DS 6 - Jupiter DS 53-123-25, 25-23, 25-23, 25-17
19 Oct 21:00Jupiter DS 5 - VTC Woerden DS 63-025-15, 25-17, 25-18
14 Oct 19:30Bevoc DS 2 - Jupiter DS 54-025-21, 25-14, 25-15, 25-14