Team

dames 5

Dames 4e Klasse K

op deze pagina vind je alles over 

Dames 5

Nummer

Naam

Positie

Lengte

8 Milou Verleun
20 Marloes Geurtz Passer loper 1,70 m
21 Simone Rietveld Spelverdeler 1,70 m
22 Bianca van Wilgen Passer loper 1,83 m
23 Linda Hoogenboom Spelverdeler 1,64 m
24 Brianne Vergeer Diagonaal 1,77 m
27 Frances van den Hoogen Midden 1,70 m
28 Danielle Spruijt Passer loper 1,65 m
29 Nathalie Lokhorst – de Jong Midden 1,77 m
31 Cheyenne Boele Midden 1,76 m
Judith Boere

what do you wanna know?

over dames 5

Trainer/coach

Marijke Vergeer

thuiswedstrijden

Zaterdags
17:00 uur – veld 3

trainingstijden

Maandag
20:00 – 21:30 uur
Veld 2

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

hoe doet dames 5 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1VV Utrecht DS 131975591818431356
2Bevoc DS 41966542518051549
3Kromme Rijn DS 11963522917721577
4De Valk DS 12063513217631698
5UVV/Sphynx DS 51843374015951636
6Wilhelmina DS 41838314215321633
7VC Houten DS 31939334516191701
8Sovoco DS 41939334616341762
9Volleer DS 21834294515601644
10Switch Hooglanderveen DS 52032285615871908
11Forza Hoogland DS 91723204913571603
VOC-Maarssen DS 40-100000

De prestaties van dames 5

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
Er zijn geen uitslagen bekend.