Team

dames 5

Dames 2e Klasse L

op deze pagina vind je alles over 

Dames 5

Nummer

Naam

34 Simone Erkelens-Rietveld
33 Minette Werrie
37 Linda Hoogenboom
Marieke Eigenraam-van Beusekom
31 Lizanne Hofland
36 Danielle Vergeer-Spruijt
32 Marloes Geurtz
35 Denise Kooijman – Spruijt
40 Sarina van Vliet
30 Melissa de Vries – den Butter

what do you wanna know?

over dames 5

Trainer/coach

Marijke Vergeer

thuiswedstrijden

Maandag
20:30 uur – veld 1

trainingstijden

Maandag
20:00- 21:30 uur
Veld 1

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
01 Mar 21:30VVV Delta DS 4 - Jupiter DS 5Kerkpolder in Delft
04 Mar 20:30Jupiter DS 5 - DEO DS 2De Noort Syde in Oudewater
09 Mar 18:00Jupiter DS 5 - Sovicos DS 2De Noort Syde in Oudewater
12 Mar 20:00Servylo DS 1 - Jupiter DS 5De Mammoet in Gouda
18 Mar 20:30Jupiter DS 5 - Inter Rijswijk DS 5De Noort Syde in Oudewater
25 Mar 20:30Jupiter DS 5 - Volley2B DS 7De Noort Syde in Oudewater
05 Apr 19:30Netwerk DS 1 - Jupiter DS 5Viergang in Pijnacker

hoe doet dames 5 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1Volley2B DS 71558471614501203
2VOLEVO DS 71655452215481342
3MVC DS 11449402013611170
4Netwerk DS 11442352312921256
5DEO DS 21341342212471128
6VVV Delta DS 41436302912441286
7Sovicos DS 21332282712231158
8Servylo DS 11223192910321070
9Jupiter DS 51320183610861221
10Inter Rijswijk DS 51513135211731535
11Punch DS 5131110439741261

De prestaties van dames 5

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
16 Feb 19:30Punch DS 5 - Jupiter DS 50-423-25, 16-25, 13-25, 14-25
27 Jan 16:00VOLEVO DS 7 - Jupiter DS 54-025-22, 25-23, 25-17, 25-19
22 Jan 20:30Jupiter DS 5 - Punch DS 52-317-25, 25-18, 14-25, 26-24, 12-15
12 Jan 19:30MVC DS 1 - Jupiter DS 53-125-16, 13-25, 25-19, 25-13
16 Dec 14:00Jupiter DS 5 - Netwerk DS 10-422-25, 17-25, 15-25, 23-25
08 Dec 21:30Inter Rijswijk DS 5 - Jupiter DS 52-321-25, 25-23, 30-28, 16-25, 10-15
01 Dec 21:30DEO DS 2 - Jupiter DS 53-119-25, 25-13, 25-17, 25-13
17 Nov 19:30Sovicos DS 2 - Jupiter DS 54-025-10, 25-7, 25-14, 25-14
11 Nov 18:00Jupiter DS 5 - VVV Delta DS 41-324-26, 17-25, 25-21, 20-25
30 Oct 20:30Jupiter DS 5 - MVC DS 11-321-25, 25-16, 23-25, 18-25