Team

Jongens C1

Jongens C 2e Klasse E Eerste helft

op deze pagina vind je alles over 

Jongens C1

Nummer

Naam

5 Jens de Wit
Yannick van Hulum
Robin Boere
Lucas van Dijk
Stijn van de Water
Stig Zuilen
Levy van der Vlist
Lars van ’t Riet

what do you wanna know?

over Jongens C1

Trainer/coach

Robin van Achthoven
Ruben Hoogendoorn

thuiswedstrijden

Zaterdags
13:00 uur – veld 1

trainingstijden

Donderdag
19:00 – 20:30 uur
Veld 1

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
06 Nov 13:00Jupiter JC 1 - Univé-LVV JC 1De Noort Syde in Oudewater
13 Nov 12:00Univé-LVV JC 1 - Jupiter JC 1De Wiekslag in Lopik
20 Nov 13:00Jupiter JC 1 - Dosko JC 1De Noort Syde in Oudewater
27 Nov 13:30Dosko JC 1 - Jupiter JC 1De Stolp in Stolwijk
04 Dec 13:00DOS JC 1 - Jupiter JC 1De Meent in Schoonhoven
11 Dec 13:00Jupiter JC 1 - VollinGo JC 1De Noort Syde in Oudewater

hoe doet Jongens C1 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1VTC Woerden JC 1516164483346
2Dosko JC 1512128440403
3MVC JC 13884282257
4Univé-LVV JC 13775269257
5DOS JC 12226151195
6VollinGo JC 142214285387
7Jupiter JC 12117132197
Bevoc JC 1000000

De prestaties van Jongens C1

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
16 Oct 13:00Jupiter JC 1 - Bevoc JC 1Vervallen-
09 Oct 12:30VollinGo JC 1 - Jupiter JC 1Vervallen-
02 Oct 11:00VTC Woerden JC 1 - Jupiter JC 14-025-9, 25-11, 25-13, 25-14
18 Sep 13:00Jupiter JC 1 - MVC JC 11-325-22, 17-25, 20-25, 23-25