Team

Jongens C1

Jongens C 2e Klasse E Eerste helft

op deze pagina vind je alles over 

Jongens C1

Nummer

Naam

5 Jens de Wit
Yannick van Hulum
Robin Boere
Lucas van Dijk
Stijn van de Water
Stig Zuilen
Levy van der Vlist
Lars van ’t Riet

what do you wanna know?

over Jongens C1

Trainer/coach

Robin van Achthoven
Ruben Hoogendoorn

thuiswedstrijden

Zaterdags
13:00 uur – veld 1

trainingstijden

Donderdag
19:00 – 20:30 uur
Veld 1

Aankomende wedstrijden

Programma

WanneerWedstrijdenLocatieNavigatie
Er staan geen wedstrijden op de planning.

hoe doet Jongens C1 het in de competitie?

Standen

#TeamGPWV+-
1VTC Woerden JC 1724244683446
2Univé-LVV JC 1826266761592
3Dosko JC 1719199627554
4MVC JC 169915455549
5VollinGo JC 178820546621
6DOS JC 154416354487
7Jupiter JC 162222407584
Bevoc JC 1000000

De prestaties van Jongens C1

Uitslagen

DatumWedstrijdenResultatenSets
07 May 13:00Jupiter JC 1 - DOS JC 13-125-19, 25-16, 23-25, 25-21
28 Apr 19:15Jupiter JC 1 - Univé-LVV JC 14-025-17, 25-17, 25-23, 25-12
23 Apr 12:30VollinGo JC 1 - Jupiter JC 14-025-22, 25-16, 25-20, 25-9
02 Apr 14:30VSTS JC 1 - Jupiter JC 10-413-25, 15-25, 19-25, 16-25
26 Mar 13:00Jupiter JC 1 - MVC JC 14-025-20, 25-20, 25-19, 25-21
19 Mar 13:00DOS JC 1 - Jupiter JC 12-225-23, 25-17, 14-25, 26-28
17 Mar 19:15Jupiter JC 1 - Dosko JB 10-36-25, 11-25, 14-25
12 Mar 13:00Jupiter JC 1 - VSTS JC 13-125-17, 25-19, 26-28, 25-21
16 Feb 18:30Dosko JC 1 - Jupiter JC 11-325-21, 11-25, 7-25, 18-25
12 Feb 13:00Jupiter JC 1 - VollinGo JC 13-125-27, 25-22, 25-22, 25-23