• Teamindeling Dames 2018/2019

  • Dames 1

    Trainer: Marco Spruijt

    Trainingstijden:
    Dinsdag 19.00 - 21.00 (Veld 1)
    Donderdag 20.00 - 22.00 (Veld 2)

    Wedstrijdtijd: 17.00 (Veld 2)

    Nika Morsink
    Danielle Duits
    Cristel van der Horst
    Shannon van der Horst
    Kirsten Oostrom
    Vivian Streng
    Marion van der Hoogen
    Celine Vergeer
    Melissa Klarenbeek
    Annika Reijneveld
    Sabine Slootweg
    Tessa de Keijzer
    Annelies Treur

  • Dames 2

    Trainer: Martin Morsink

    Trainingstijden:
    Dinsdag 19.30 - 21.00 (Veld 3)
    Donderdag 19.30 - 21.00 (Veld 1)

    Wedstrijdtijd: 15.00 (Veld 2)

    Anouk Blom
    Nicole van Vliet
    Nathalie van der Horst
    Cyrelle Spruit
    Leonie Verbree
    Chantal Heens
    Pleun van de Werf
    Rychelle van Schaik
    Veerle Goedhart
    Wanne Verweij
    Shari van de Wilk
    Hanna van de Werf

  • Dames 3

    Trainers: Corne Rietveld Ton Stalvord

    Trainingstijden:
    Maandag 19.30 - 21.00 (Veld 3)
    Donderdag 19.00 - 20.30 (Veld 3)

    Wedstrijdtijd: 13.00 (Veld 2)

    Melissa den Butter
    Lara Blom
    Verity Newton
    Lizanne Maaijen
    Marjolein Vergeer
    Sarina van Vliet
    Sanna Luijcx
    Jessica Slager
    Marjolein Lehman
    Ilse Schoemaker

  • Dames 4

    Trainer: Vacature

    Trainingstijd:
    Maandag 19.30 - 21.00 (Veld 1)
    Donderdag
    20.30 - 22.00 (Veld 3, met D5)

    Wedstrijdtijd: 13.00 (Veld 3)

    Sem van den Hoogen
    Imri Borst
    Annabel Hoogenboom
    Esmee den Butter
    Marije Kasbergen
    Tatum Oosterlaken
    Whitney Bouman
    Anouk van Jaarsveld
    Annelies Treur
    Britt Groenewoud

  • Dames 5

    Trainster: Marijke Vergeer

    Trainingstijd:
    Woensdag 19.30 - 21.00 (Veld 2)
    Donderdag 20.30 - 22.00 (Veld 3, met D4)

    Wedstrijdtijd: 17.00 (Veld 3)

    Judith Boere
    Nathalie Lokhorst - de Jong
    Frances van den Hoogen
    Lindavan den Bergh -  Hoogenboom
    Danielle Vergeer - Spruijt
    Cheyenne Boele
    Brianne Vergeer