• Zaalfuncties

    Een vereniging is niets zonder 'vrijwilligers'. Wekelijks zijn er taken te vervullen om de competitiewedstrijden goed te laten verlopen. Deze taken bestaan uit fluiten, tellen en zaalwacht.

    Als zaalwacht moet je zorgen dat de scheidsrechters en tellers aanwezig zijn en eventueel voor vervanging zorgen. Zorg dat je als eerste zaalwacht op tijd aanwezig bent om de velden op te bouwen. Je kunt hiervoor eventueel hulp vragen aan de teams die als eerste moeten spelen. De laatste zaalwacht moet de wedstrijd map inleveren bij de wedstrijdsecretaris (zie voor adres in de map).

    Informatie over hoe je het wedstrijdformulier in moet vullen kun je hier vinden.

    Mocht je vragen of opmerkingen hebben over het rooster dan kun  je tercht bij de coodinatie zaalfuncties: Annie van Jaarsveld (zie commissies).

    LET OP:
    Kijk elke week bij de Nevobo naar het wedstrijdschema van je eigen team.
    Er kunnen wedstrijden worden verplaatst of ingelast.

    Eventuele wijzigingen zijn BOLD ITALIC.

  • Maandag 16 september 2019

    00:00 Jupiter HS1 SKC HS3 Scheidsrechter: Corne Rietveld
          Teller: Anouk van Jaarsveld
  • Zaterdag 28 september 2019

    Zaalwacht 10.00 tot 12.30: Eva van Schaik
      12.30 tot 15.00: Vera van Eijk/ Stine Lodder
      15.00 tot 17.00 Judith Boere
      17.00 tot einde: Milou Verleun
      Laatste zaalwacht map afleveren (zie map)!
    11:00 Jupiter JB1 Timios JB1 Scheidsrechter: Sarina van Vliet
          Teller: Annelies Treur
    11:00 Jupiter MB2 Univé-LVV MB1 Scheidsrechter: Verity Newton
          Teller: Sem van den Hoogen
    11:00 Jupiter MC1 VollinGo MC2 Scheidsrechter: Lizanne Maaijen
          Teller: Annabel Hoogenboom
    13:00 Jupiter DS4 VCH DS2 Scheidsrechter: Nicole van Vliet
          Teller: Tessa de Keijzer
    13:00 Jupiter HS3 Brockmeyer - USV Protos HS5 Scheidsrechter: Aart de Heer
          Teller: Pepijn van Dijk
    15:00 Jupiter DS3 Majella DS5 Scheidsrechter: Mike Helderman
          Teller: Danielle Vergeer- Spruijt 
    17:00 Jupiter DS2 USV Protos DS6 Scheidsrechter: Adrie Boere
          Teller: Theo de Goeij
    17:00 Jupiter DS5 Majella DS6 Scheidsrechter: Laura Kooyman
          Teller: Lindy Mulder
    17:00 Jupiter HS2 USV Protos HS6 Scheidsrechter: Ilse Schoenmaker
          Teller: Dana Wagevoort 
  • Woensdag 2 oktober 2019

    21:30 Jupiter DR1 ZVH DR1 Scheidsrechter: Zelf fluiten
          Teller: Zelf tellen
  • Woensdag 9 oktober 2019

    21:30 Jupiter XR1 VSTS XR3 Scheidsrechter: Zelf fluiten
          Teller: Zelf tellen
  • Zaterdag 12 oktober 2019

    Zaalwacht 10.00 tot 12.30: Theo de Goeij
      12.30 tot 15.00: Marloes Geurtz
      15.00 tot 17.00 Simone Erkelens- Rietveld
      17.00 tot einde: Annelies Treur 
      Laatste zaalwacht map afleveren (zie map)!
    11:00 Jupiter JB1 Thor JB2 Scheidsrechter: Ad Verbree
          Teller: Isa Boere
    11:00 Jupiter MC1 VCH MC1 Scheidsrechter: Marjolein Lehman
          Teller: Vibeke Lodder
    13:00 Jupiter DS4 Thor DS4 Scheidsrechter: Remco Venhof
          Teller: Jorn Goergen
    13:00 Jupiter HS3 Limes HS3 Scheidsrechter: Giel van de Wijden
          Teller: Miles vd Paverd
    13:00 Jupiter MB1 Thor MB1 Scheidsrechter: Rik Maaijen
          Teller: Jens de Wit
    15:00 Jupiter DS2 Limes DS3 Scheidsrechter: Mark te Poele
          Teller: Whitney Bouwman
    15:00 Jupiter DS3 Univé-LVV DS1 Scheidsrechter: Djouke Deutekom
          Teller: Cheyenne Boele
    15:00 Jupiter HS1 NVC HS3 Scheidsrechter: Gijs van Zandwijk
          Teller: Anouk van Jaarsveld
    17:00 Jupiter DS1 Oberon DS1 Scheidsrechter: Shannon van der Horst
          Teller: Leanne van der Wind
    17:00 Jupiter DS5 Fit DS1 Scheidsrechter: Chantal Heens
          Teller: Merian Dijkstra
    17:00 Jupiter HS2 Taurus HS6 Scheidsrechter: Dirk Luuring
          Teller: Simone Sonneveld
  • Woensdag 16 oktober 2019

    21:30 Jupiter DR1 VIVES DR2 Scheidsrechter: Zelf fluiten
          Teller: Zelf tellen
  • Woensdag 23 oktober 2019

    21:30 Jupiter DR1 DOS DR1 Scheidsrechter: Zelf fluiten
          Teller: Zelf tellen
  • Zaterdag 26 oktober 2019

    Zaalwacht 13.30 tot 16.00 Romy Appels
      16.00 tot einde: Rona Sluijs
      Laatste zaalwacht map afleveren (zie map)!
    14:00 Jupiter DS4 Servylo DS4 Scheidsrechter: Sabine Slootweg
          Teller: Nika Morsink
    14:00 Jupiter MC1 DOS MC1 Scheidsrechter: Linda Hoogenboom
          Teller: Whitney Bouwman
    16:00 Jupiter DS2 Bevoc DS1 Scheidsrechter: Ilse Schoenmaker
          Teller: Roos van VLiet/ Jette van Rossum
    17:00 Jupiter DS1 Go'97 DS1 Scheidsrechter: Jordy van Schaik
          Teller: Nanne Vink/ Jonna vd Hadelkamp
  • Woensdag 30 oktober 2019

    21:30 Jupiter DR2 Tovo DR2 Scheidsrechter: Zelf fluiten
          Teller: Zelf tellen