• Zaalfuncties

    Een vereniging is niets zonder 'vrijwilligers'. Wekelijks zijn er taken te vervullen om de competitiewedstrijden goed te laten verlopen. Deze taken bestaan uit fluiten, tellen en zaalwacht.

    Als zaalwacht moet je zorgen dat de scheidsrechters en tellers aanwezig zijn en eventueel voor vervanging zorgen. Zorg dat je als eerste zaalwacht op tijd aanwezig bent om de velden op te bouwen. Je kunt hiervoor eventueel hulp vragen aan de teams die als eerste moeten spelen. De laatste zaalwacht moet de wedstrijd map inleveren bij de wedstrijdsecretaris (zie voor adres in de map).

    Informatie over hoe je het wedstrijdformulier in moet vullen kun je hier vinden.

    Mocht je vragen of opmerkingen hebben over het rooster dan kun  je tercht bij de coodinatie zaalfuncties: Annie van Jaarsveld (zie commissies).

    LET OP:
    Kijk elke week bij de Nevobo naar het wedstrijdschema van je eigen team.
    Er kunnen wedstrijden worden verplaatst of ingelast.

    Eventuele wijzigingen zijn BOLD ITALIC.

  • Woensdag 16 januari 2019

    21:00 Jupiter DR1 Bevoc DR1 Scheidsrechter: zelf scheidsen
          Teller: zelf tellen
  • Zaterdag 19 januari 2019

    Zaalwacht 10.00 tot 12.30: Jessica Slager
      12.30 tot 15.00: Niels van Dijk
      15.00 tot 17.00 Marije Kasbergen
      17.00 tot einde: Judith Boere
      Laatste zaalwacht map afleveren (zie map)!
    11:00 Jupiter JB1 Thor JB1 Scheidsrechter: Linda Hoogenboom
          Teller: Vibeke Lodder/ Eva van Schaik
    11:00 Jupiter MB2 VSTS MB1 Scheidsrechter: Danielle Duits
          Teller: Simone Sonneveld/ Leanne van der Wind
    13:00 Jupiter MB1 Timios MB2 Scheidsrechter: Aart de Heer
          Teller: Merian Dijkstra/ Stine Lodder
    13:00 Jupiter DS4 Go'97 DS3 Scheidsrechter: Ad Verbree
          Teller: Chris van den Hoogen/ Vera van Eijk
    13:00 Jupiter DS3 VSTS DS4 Scheidsrechter: Mike Helderman
          Teller: Marit Lagerwerf/ Romy van der Willik
    15:00 Jupiter HS3 VOC-Maarssen HS3 Scheidsrechter: Sabine Slootweg
          Teller: Tatum Oosterlaken
    15:00 Jupiter DS5 VV Utrecht DS13 Scheidsrechter: Verity Newton
          Teller: Isa Boere/ Marith de Goeij
    15:00 Jupiter HS2 VSTS HS2 Scheidsrechter: Remco Venhof
          Teller: Imri Borst
    17:00 Jupiter DS1 Kratos '08 DS3 Scheidsrechter: Mark te Poele
          Teller: Cheyenne Boele
    17:00 Jupiter HS1 VV Utrecht HS8 Scheidsrechter: Johan Maayen
          Teller: Brianne Vergeer
    17:00 Jupiter DS2 VSTS DS3 Scheidsrechter: Dennis van Meerendonk
          Teller: Nathalie Lokhorst - de Jong
  • Woensdag 23 januari 2019

    21:00 Jupiter DR2 Jupiter DR1 Scheidsrechter: Zelf scheidsen
          Teller: Zelf tellen
  • Zaterdag 2 februari 2019

    Zaalwacht 10.00 tot 12.30: Anouk van Jaarsveld
      12.30 tot 15.00: Nika Morsink
      15.00 tot 17.00 Whitney Bouwman
      17.00 tot einde: Ad Verbree
      Laatste zaalwacht map afleveren (zie map)!
    11:00 Jupiter JB1 Castellum JB1 Scheidsrechter: Sarina van Vliet
          Teller: Marith de Goeij/ Lizanne Oosterlaken
    11:00 Jupiter MC1 KIREMKO VTC Woerden MC2 Scheidsrechter: Lara Blom
          Teller: Meike de Wit/ Samira van der Kleij
    13:00 Jupiter MB1 Jupiter MB2 Scheidsrechter: Danielle Vergeer-Spruijt
          Teller: Luuk Hagoort/ Wouter van Heemskerk
    13:00 Jupiter DS4 Boni DS7 Scheidsrechter: Henk Maaijen
          Teller: Jorn Gorgen/ Miles van de Paverd
    13:00 Jupiter DS3 Boni DS6 Scheidsrechter: Jop Verweij
          Teller: Wesley Haagen/ Pepijn van Dijk
    15:00 Jupiter HS3 Taurus HS7 Scheidsrechter: Ruben Hoogendoorn
          Teller: Chantal Heens
    15:00 Jupiter DS5 Werkhoven DS2 Scheidsrechter: Jordy van Schaik
          Teller: Pleun van der Werf
    17:00 Jupiter HS1 VollinGo HS3 Scheidsrechter: Gijs van Zandwijk
          Teller: Brianne Vergeer
    17:00 Jupiter DS2 Boni DS4 Scheidsrechter: Dennis van Meerendonk
          Teller: Sem van den Hoogen
    17:00 Jupiter DS1 VVV Delta DS1 Scheidsrechter: Adrie Boere
          Teller: Britt Groenewoud
  • Woensdag 6 februari 2019

    21:00 Jupiter DR1 Univé-LVV DR1 Scheidsrechter: Zelf scheidsen
          Teller: Zelf tellen
  • Woensdag 13 februari 2019

    21:00 Jupiter XR1 VSTS XR3 Scheidsrechter: Zelf scheidsen
          Teller: Zelf tellen
  • Zaterdag 16 februari 2019

    Zaalwacht 10.00 tot 12.30: Annabel Hoogenboom
      12.30 tot 15.00: Tessa de Keijzer
      15.00 tot 17.00 Marije Kasbergen
      17.00 tot einde: Hanne van der Werf
      Laatste zaalwacht map afleveren (zie map)!
    11:00 Jupiter MC1 Limes MC4 Scheidsrechter: Rychelle van Schaik
          Teller: Isa Boere/ Samira van der Kleij
    11:00 Jupiter MB2 ZVH MB2 Scheidsrechter: Verity Newton
          Teller: Tatum Oosterlaken
    13:00 Jupiter MB1 Univé-LVV MB1 Scheidsrechter: Mike Helderman
          Teller: Roos van Vliet/ Nanne Vink
    13:00 Jupiter DS4 Cito DS3 Scheidsrechter: Sabine Slootweg
          Teller: Jet de Wit/ Weronica Wysocka
    13:00 Jupiter DS3 Go'97 DS2 Scheidsrechter: Annika Reijneveld
          Teller: Jette van Rossum/ Jonna van de Hadelkamp
    15:00 Jupiter HS3 Tovo HS5 Scheidsrechter: Remco Venhof
          Teller: Anouk van Jaarsveld
    15:00 Jupiter HS2 USV Protos HS5 Scheidsrechter: Lizanne Maaijen
          Teller: Cheyenne Boele
    15:00 Jupiter DS2 USV Protos DS8 Scheidsrechter: Rik Maaijen
          Teller: Jessica Slager
    17:00 Jupiter DS5 Servylo DS4 Scheidsrechter: Ilse schoenmakers
          Teller: Imri Borst
    17:00 Jupiter HS1 NVC HS3 Scheidsrechter: Michel de Goeij
          Teller: Pleun van der Werf
    17:00 Jupiter DS1 RVV DS2 Scheidsrechter: Mark te Poele
          Teller: Chantal Heens
  • Woensdag 20 februari 2019

    21:00 Jupiter DR2 Animo '72 DR2 Scheidsrechter: Zelf scheidsen
          Teller: Zelf tellen
  • Zaterdag 23 februari 2019

    Zaalwacht 10.00 tot 12.30: Annelies Treur
      12.30 tot einde: Tessa de Keijzer
      Laatste zaalwacht map afleveren (zie map)!
    11:00 Jupiter JB1 Waterlanders JB1 Scheidsrechter: Aart de Heer
          Teller: Simone Sonneveld/ Leanne van der Wind
    11:00 Jupiter MB2 Timios MB2 Scheidsrechter: Ilse Schoenmakers
          Teller: Meike de Wit/ Eva van Schaik
    11:00 Jupiter MC1 VollinGo MC2 Scheidsrechter: Rik Maaijen
          Teller: Vibeke Lodder/ Lizanne Oosterlaken
    13:00 Jupiter MB1 VSTS MB1 Scheidsrechter: Danielle Duits
          Teller: Jonna Hoogenboom/ Dana Wagevoort
    13:00 Jupiter HS3 Bourgondië HS3 Scheidsrechter: Henk Maaijen
          Teller: Chris van den Hoogen/ Vera van Eijk